Авторські статтіТехно

На МКС відправлять астронавтів, які будуть досліджувати дірку в «Союзі»

На МКС будуть відправлені спеціально підготовлені фахівці. Їх завдання – вийти в космос, вирізати пошкоджений шмат і дослідити його.

Внутрішня комісія, створена в РКК «Енергія» не змогла встановити ні причин, ні винних за виявлену в «Союзі» діру. Тепер за цю справу серйозно взявся «Роскосмос».

Там створена своя комісія. Її очолив Микола Севастьянов, виконуючий обов’язки першого заступника голови держкорпорації.

Він надав інформацію, що план майбутніх дій вже намічено. На МКС будуть відправлені двоє фахівців, яких спеціально підготує «Роскосмос».

Їх завданням буде вийти у відкритий космос і вирізати частину пошкодженої противометеоритного захисту.

Члени екіпажу МКС, що знаходяться зараз на станції, впоратися з цією операцією не можуть. Для цього необхідно наявність особливої підготовки. Два фахівці вже приступили до відповідних тренувань на землі.

Вихід у відкритий космос заплановано на 15 листопада. На виконання робіт зовні корабля відводиться дві години.

За дыру в «Союзе» всерьёз взялся «Роскосмос»Шматок захисту корабля буде вирізаний спеціальними ножицями. Після цього космонавтам залишиться з’ясувати, чи є на зовнішній стороні сліди свердління і клею, за допомогою якого спочатку маскувалася діра, якщо вона з’явилася на землі.

Між основним корпусом і листами противометеоритним захистом є невеликий зазор. Дістатися туди з герметиком можна тільки на землі.

Таким чином, якщо залишки клею будуть знайдені, це підтвердить «земне» походження відчини, але члени комісії вважають це малоймовірним.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України