Діаспора

В Чехії страхові компанії компенсують витрати за відкриття випадково зачинених вхідних дверей

Більше 80 % жителів Чехії стикалися з проблемою випадково зачинених дверей. 70 % були змушені відкрити двері із-за поламаного замку. 60 % ламали вставлений в замок ключ.

Найчастіше в цьому випадку люди звертаються до фахівців по відкриттю замків і дверей. Приватні служби зазвичай працюють цілодобово і називають орієнтовну ціну в одну тис. крон. Але коли доходить до справи, реальна вартість їх послуг може скласти дві або дві з половиною тисячі крон, а іноді вона доходити до чотирьох тисяч. Чим надійніше і безпечніше замок або двері, тим дорожче буде коштувати їх розкрити.

Але далеко не всі знають, що в цьому випадку можна звернути в страхову компанію, з якою укладено договір про страхування майна (pojištění domácnosti). Зазвичай договір стосується всього рухомого майна, що відноситься до житлового приміщення. Цією можливістю скористалися лише два відсотки чехів.

У таких випадках страхові компанії самі викликають спеціаліста до клієнта і оплачують його послуги, включаючи виїзд і витратні матеріали.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України