В Чехії страхові компанії компенсують витрати за відкриття випадково зачинених вхідних дверей

Більше 80 % жителів Чехії стикалися з проблемою випадково зачинених дверей. 70 % були змушені відкрити двері із-за поламаного замку. 60 % ламали вставлений в замок ключ.

Найчастіше в цьому випадку люди звертаються до фахівців по відкриттю замків і дверей. Приватні служби зазвичай працюють цілодобово і називають орієнтовну ціну в одну тис. крон. Але коли доходить до справи, реальна вартість їх послуг може скласти дві або дві з половиною тисячі крон, а іноді вона доходити до чотирьох тисяч. Чим надійніше і безпечніше замок або двері, тим дорожче буде коштувати їх розкрити.

Але далеко не всі знають, що в цьому випадку можна звернути в страхову компанію, з якою укладено договір про страхування майна (pojištění domácnosti). Зазвичай договір стосується всього рухомого майна, що відноситься до житлового приміщення. Цією можливістю скористалися лише два відсотки чехів.

У таких випадках страхові компанії самі викликають спеціаліста до клієнта і оплачують його послуги, включаючи виїзд і витратні матеріали.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh