Здоров'я

Розтяжки на шкірі…Чому? Що робити? – допоможе лазерна терапія

Часто на шкірі з’являються маленькі рожеві, білі, коричневі, бурі ниткоподібні смужки – це розтяжки. Вони можуть розташовуватися горизонтально. Це свідчить про те, що в організмі виникли ендокринні порушення. Якщо людина дуже швидко втрачає вагу, вони розташовуються вертикально. Часто їх поява викликана гормональними змінами в організмі. Це відбувається при статевому дозріванні чи клімактеричному періоді, під час вагітності. До розтяжок схильні особи, які займаються спортом, культуризмом. Велику кількість розтяжок викликають стероїдні гормони. Внаслідок прийому стероїдів розтягування може виникнути не тільки на тілі, а і на обличчі.

Чи можна позбутися цієї неприємної проблеми? Все залежить від того, настільки швидко і правильно ви зорієнтуєтесь, як це зробити. Важливо також підібрати правильний раціон харчування, лікування гормонального дисбалансу, дозоване фізичне навантаження.

Сучасні методи лікування

  • Використання косметичних засобів – скрабів, кремів, мазей з великим вмістом колагену. Але не завжди мікророзриви можна відновити таким методом. Молекула колагену дуже велика і проникнути в мікроскопічний розрив вона інколи просто не в змозі.
  • Мезотерапія. Це підшкірне введення препаратів, які знімають запальний процес, підвищують місцевий метаболізм і стимулюють природне вироблення колагену, еластину. Ефект триває досить довго – кілька років.
  • Біоревіталізація. Процедура, під час якої під шкіру протягом 10-14 днів вводяться ін’єкції гіалуронової кислоти. Це природний компонент епідермісу. Гіалуронова кислота відповідає за зволоження шкіри. Коли з віком її стає менше – шкіра пересихає, з’являються мікроскопічні тріщини. Штучне введення уповільнює процес старіння, розгладжує зморшки, але не завжди ефективний під час появи стрій.
  • Лазерна терапія. Шліфування СО2 лазером. Лазерна шліфовка шкіри https://www.novoderm.com.ua/holovna/lazerna-terapiya/shlifuvannya-so2-lazerom-fraxel/ – інноваційний метод в сфері естетичної медицини. Він сприяє омолодженню шкіри, лікує посттравматичні рубці і розтяжки.

Більш детально про метод

Процедура шліфування проводиться CO2 лазером. Перший лазер був винайдений в 1964 році. Під час його використання продукувалися інфрачервоні промені. Довжина променів вуглекислотного лазера сягає 9,4-10,6 мкм. Це дозволяє проникати глибше у шкіру і забезпечувати не тільки її поверхневе відновлення, але і ефективно зменшувати пористість шкіри, розгладжувати шрами, післяпологові стриї, забезпечувати виражений ефект ліфтингу.

Вуглекислотний лазер фракційний, тому надзвичайно ефективний при наявності глибоких посттравматичних рубців, не залишає “марлевий ефект” на обличчі. Лазерна шліфовка обличчя в досвідчених руках лікаря-дерматолога, косметолога є абсолютно безпечною процедурою омолодження. Лазерне омолодження пропонує клініка «Новодерм» https://www.novoderm.com.ua/holovna/lazerna-terapiya/lazerne-omolodzhennya/ як один із найдієвіших революційних методів в сфері естетичної медицини. Процедуру проводять висококваліфіковані фахівці.

З допомогою фракційного лазерного шліфування обличчя можна усунути такі косметологічні проблеми як пігментні плями, глибокі і дрібні зморшки навколо очей, розтяжки на шкірі грудей, стегон, живота. Під час проведення процедур вуглекислотним фракційним лазером підвищується тонус шкіри, вирівнюється колір обличчя, адже виробляється власний колаген. Можна дещо підняти лінію повік у жінок бальзаківського віку.

Прилад налаштовується косметологом. Тільки він зможе визначити якого типу процедуру потрібно проводити лазером – поверхневе, серединне чи глибоке шліфування. Звертайтесь до фахівців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.