Фотогалерея

Памела Андерсон в одних бусиках: ніхто не встоїть перед таким ракурсом. Світлини

Любителька пікантних фотосесій Памела Андерсон не втомлюється дивувати публіку

Памела Андерсон із завидною регулярністю нагадує про себе відвертими кадрами

Так на новій світлині у зірковому мікроблозі Instagram білява красуня повністю роздягнена – видно верхня частина її тіла, артистка на знімку прикрила оголені грудях руками, з “одягу” на ній тільки бусики.

Актриса пронизливо дивиться в камеру, її волосся, схоже, злегка намочились або ж це така спеціальна “мода” – родом з 90-х . Саме в той час, як багато хто пам’ятає, був популярний саме такий вид укладання.

Як би там не було артистка себе нинішню показувати публіці не поспішає, а архівні фото, де вона ще, як кажуть в самому соку, публікує регулярно.

Памела Андерсон в одних бусиках: никто не устоит перед таким ракурсом. ФОТО

Памела Андерсон в одних бусиках: никто не устоит перед таким ракурсом. ФОТО

Нагадаємо також, раніше героїня, по більшій мірі колись популярних серіалів показала ще одне своє фото з розряду «для дорослих».

Актриса опублікувала архівний знімок на якому позує напівгола – лежачі біля води в білому, ймовірно, платтячко, білява зірка заклично дивиться прямо в об’єктив камери. З води видніються всі пишні принади артистки, зокрема – її п’ята токчка.

У мережі не втомлюються обговорювати зірку 90-х – люди пишуть, що не дивлячись на трохи банальний багатьом образ “гарненької і дурнуватої блондинки”, він (образ) ніколи не вийде з моди, як і сама Памела.

Памела Андерсон в одних бусиках: никто не устоит перед таким ракурсом. ФОТО

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України