Авторські статті

Розслаблятися не варто, попереду ще тривала боротьба

На разі “регіонали” не готові йти на жодні реальні поступки по Конституції, декриміналізації чи уряду. Напевне вони будуть втягувати опозицію в нові затяжні, але безплідні переговори сподіваючись, що через деякий час баланс сил в країні та ззовні зміниться на їхню користь. Але цього не буде, бо придушення ініціятив майданівців в базових регіонах режиму, лише викликає ще більший спротив”, – заявив народний депутат України від ВО “Свобода” Руслан Марцінків, коментуючи нинішню ситуацію в парламенті.

“Янукович все ще сподівається, що через деякий час баланс сил в країні та ззовні зміниться на його користь. Режим активно мобілізує свої силові ресурси та виборців, окопується в своїх базових регіонах, де придушує усі ініціятиви на підтримку Майдану, але такі дії викликають лише ще більший спротив”, – зазначив свободівець.

Руслан Марцінків застеріг, що “регіонали” спробують повісити на Майдан відповідальність загрози розколу країни, падіння гривні, ймовірний дефолт країни без зовнішніх кредитів тощо. Напевне будуть нові провокації для реалізації силового сценарію, що зараз вигідно виключно Януковичу та Путіну.

“Тому розслаблятися не варто, попереду ще тривала боротьба. Треба посилювати тиск на бандитський режим як в Україні, так і за її межами. Майдан має стати більш потужним і поширитися на всю Україну. Зараз же на першому місці інформаційна боротьба за підтримку людей та проти Януковича”, – переконаний народний депутат.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.