Авторські статті

Командувач внутрішніх військ уже заробив на Гаазький трибунал!

“Командувач внутрішніх військ уже заробив собі місце на лаві підсудного на Гаазькому трибуналі. Тепер він намагається потягнути за собою инших військовослужбовців. Але усі солдати та командири внутрішніх військ мають пам’ятати, що давали присягу українському народові, і не повинні виконувати злочинних наказів, за які рано чи пізно доведеться відповідати перед судом”. Цю заяву зробив народний депутат, член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, заступник Голови ВО “Свобода” Юрій Сиротюк, коментуючи звернення командувача внутрішніх військ Станіслава Шуляка до військовослужбовців та до особового складу 4 лютого 2014 року.

Також депутат-свободівець зазначив: “У своєму зверненні прислужник режиму як завжди перекладає проблеми з хворої голови на здорову – мовляв, “майданівці” люто катують кожного вевешника, що їм попадеться до рук. Мало того – погрожують сім’ям і дітям (!), щоб ті тиснули на батьків. Генарал-лейтенант начебто живе на Марсі й зовсім не відає про криваві справи “ескадронів смерти”, що за повного потурання міліції викрадають та вбивають активістів, ні про постраждалих від рук озвірілого “Беркута” та спецпідрозділів внутрішніх військ на Грушевського. Проте навіть щодо останніх українські патріоти не опускаються до рівня своїх супротивників. Не зафіксовано жодного випадку переслідування родичів підозрюваних у вбивствах та катуваннях.

Такі вигадки у найкращих традиціях Геббельса лише демонструють Україні та світові безпорадність режиму, який вдається до наймерзеннішої маніпуляції – прагне розірвати родини, переконавши останніх чесних правоохоронців, що їхні матері та дружини залякані чи підкуплені. Колись від дітей вимагали зрікатися батьків-“ворогів народу”. Тепер до цього спонукають захисників режиму, які потрохи прозрівають.

Розпачем віє від другого звернення – до строковиків. Їх попереджають, що опозиція лише манить преміями в розмірі 10-20 річних окладів за “зраду присязі”, натомість насправді “зрадники” одержать дулю. Ніколи ще режимні служаки не виступали відкрито з подібними попередженнями. Вочевидь, значна частина вевешників все розуміє і не поверне зброю проти народу в разі силового сценарію.

А молодих хлопців, хто ще вагається, хочу запитати: Чи достатньо вас годують, чи мають ваші сім’ї дах над головою, чи відчуваєте покращення? Певно, що ні – бо більша частина з нового б’юджету піде на вілли тим самим генералам.

До прикладу, і 2012-го, і 2013-го років на будівництво житла для військовослужбовців внутрішніх військ не надавали жодної копійки. В урядовому б’юджеті 2014 року так ж ситуація – знову повний нуль. Це при тому, що станом на 2012 рік кількість родин-безхатченків становила 4 983 і постійно зростає. Така ж ситуація із фінансуванням утримання та реконструкції казарменно-житлового фонду, потреба якого тільки 2013 року становила 75,6 млн. грн. І це тоді, коли загалом фінансування внутрішніх військ 2014 року порівняно з 2013-м збільшилося на 85, 9 млн. грн. Видатки на загальне утримання збільшилися – проблеми залишилися.

Військовослужбовці внутрішніх військ постійно не доїдають. При загальновійськовій нормі харчування 17, 62 грн. на добу 2013 року особовий склад недоотримав 9,8 млн. грн. на харчування! А середньомісячний розмір грошового забезпечення військовослужбовця внутрішніх військ, порівняно з військовослужбовцями ЗСУ та прикордонниками, досі залишається найнижчим.

А винна начебто опозиція – бо закликала скоротити роздуті штати МВС. Проблема в иншому – за рахунок міліції знищують армію. ВО “Свобода” вважає за необхідне відновити строкову службу в армії. Чи не хотіли б солдати-строковики захищати безпеку держави, а не купку озвірілих нелюдів? Упевнений, що так. І самі внутрішні війська принаймні в цю пору повинні бути передані під контроль Міністерства оборони. Тоді їх не зможуть використати в політичних ігрищах.

Я закликаю бійців внутрішніх військ не брати участи в злочинах проти мирного населення, адже це злочини проти людства, під які підпадають переслідування та катування. Звісно, відповідати перед Гаазьким трибуналом будуть і всі чиновники, які поспіхом виконували злочинні накази. Для таких як Шуляк майбутнє однозначне – навіть за 20 років справу піднімуть і його покарають. І він це знає – тому й прагне пов’язати кров’ю молодих хлопців, щоб за ними сховатись. Та справедлива відплата знайде кожного! А хто не бажає брати участь у беззаконні – переходьте на бік народу!”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Он на эту Гагагу и на всехвсех продажных тварей давно положил большую пушку!!

  2. Шуляка привлечь к суду Трибунала, вместе с его племянницей Юлей из Ноблесса.(воровка мобилок и швейц.часов).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.