Авторські статтіДіаспора

Розпочато он-лайн оформлення електронних віз в Україну

Міністерство Закордонних Справ України розпочало он-лайн оформлення іноземцям електронних віз (е-Віза) для в’їзду в Україну з діловою або туристичною метою.

Е-Віза є абсолютно новітнім для України проектом, який реалізується в нашій державі уперше з метою модернізації існуючих процедур у візовій сфері.

МЗС розроблено максимально спрощений процес отримання е-Візи, який, водночас, дозволяє здійснювати ефективний міграційний контроль.

Для оформлення е-Візи необхідно здійснити кілька простих кроків не виходячи з дому: заповнити анкету он-лайн, завантажити скановані копії необхідних документів, заплатити на сайті банківською карткою (платіжних систем MasterCard Worldwide чи Visa International) та роздрукувати отриману на електронну адресу електронну візу.

Для подачі заяву на отримання електронної візи (е-Віза) можна тут.

Переваги е-Віза:

☑ дистанційне подання документів у будь-який зручний час та отримання е-Візи без необхідності відвідування консульської установи;

☑ можливість онлайн відстеження стану оформлення е-Візи;

☑ централізоване оформлення усіх е-Віз в МЗС України;

☑ постійна інформаційна підтримка заявників на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

☑ час оформлення – до 9 робочих днів;

☑ вартість – 65 дол. США;

☑ строк дії – разова до 30 днів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України