Новини

Політолог розповів, який зв’язок між заявами Тимошенко, Меркель і очікуваннями Путіна

28 лютого 2018 року Юлія Тимошенко виступила категорично проти газотранспортного консорціуму за участю європейських компаній. 10 квітня 2018 року Ангела Меркель оголосила, що «Північний потік-2» буде реалізований в обхід України. Про це у своєму блозі пише український політтехнолог Віктор Уколов. Він зазначає, що, на перший погляд може здатися, що президент Росії Володимир Путін тут не причому, але це тільки на перший погляд, адже є певні обставини.

Віктор Уколов відзначає, що свого часу у 2006 році Верховна Рада України прийняла закон про заборону приватизації української труби, тоді була загроза, що приватизація відбудеться у користь «Газпрому». У 2018 році ситуація змінилася на протилежну – приватизація газотранспортної системи була відчайдушною спробою не залишитися без газу  порожню трубу, про що мріє «Газпром», розуміючи, що буде у виграші, якщо українську ГТС вдасться розрізати на металобрухт.

Політолог розповідає, тому заяви Тимошенко і її теперішніх однопартійців проти створення газотранспортного консорціуму допомогли не Україні, а Росії. Тепер про 28 лютого в «Батьківщині» всі мовчать – політично невигідно згадувати. Куди вигідніше критикувати Порошенко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України