Війна рф проти України

Російський безпілотник «Орлан-10» збили українські військові

Українські військові в зоні проведення ООС збили російський безпілотник «Орлан-10»

Про це повідомили в штабі ООС 16 листопада.

В районі проведення Операції об’єднаних сил засобами радіоелектронної боротьби було примушено до посадки БПЛА противника який перетнув лінію розмежування на Донеччині. Ворожий літальний апарат зовнішніх ушкоджень не зазнав. Українські військові вже ідентифікували захоплений безпілотний літак противника. Ним виявився БПЛА, котрий належить до російського багатоцільового безпілотного авіаційного комплексу «Орлан-10», що призначений для ведення розвідки та коректування вогню артилерії.

«Орлан-10» виробляє російське ТОВ «Спеціальний технологічний центр» у Санкт-Петербурзі і цей комплекс стоїть виключно на озброєнні ЗС Російської Федерації. Крилатий трофей є беззаперечним доказом та документальним підтвердження присутності російських військ, озброєння та техніки на території України.

Українські військові збили російський безпілотник «Орлан-10»

Збитий російський безпілотник «Орлан-10» в зоні проведення ООС. Листопад 2021. Фото: Facebook/Головнокомандувач ЗС України

“Українські військові вже ідентифікували захоплений безпілотний літак противника. Ним виявився БПЛА, котрий належить до російського багатоцільового безпілотного авіаційного комплексу «Орлан-10», що призначений для ведення розвідки та коректування вогню артилерії”, – йдеться у повідомленні.

«Орлан-10» — багатоцільовий безпілотний авіаційний комплекс, призначений для ведення спостереження за протяжними і локальними об’єктами у важкодоступній місцевості виробництва ТОВ «Спеціальний технологічний центр», Санкт-Петербург, Росія. Використовує двигун внутрішнього згоряння як силову установку.

Українські військові збили російський безпілотник «Орлан-10»

Багатофункціональний безпілотний авіаційний комплекс призначений для ведення спостереження за протяжними і локальними об’єктами у важкодоступній місцевості, в тому числі при проведенні пошукових та ремонтних робіт. Розроблено російським підприємством «Спеціальний технологічний центр».

До складу комплексу входять робочі місця операторів, обладнання радіоканалів управління і передачі даних, обладнання для технічного обслуговування і забезпечення старту БПЛА, бензогенератор 1 кВт для забезпечення автономної роботи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України