Авторські статті

Російська морська піхота захопила в Балаклаві військову частину 2382

Раніше російські військові захопили аеропорти в Бельбеку і Сімферополі. У захопленнях задіяні військові Чорноморського флоту. Це початок російської військової агресії, яка закінчиться анексією Криму, якщо ми не почнемо діяти рішуче. Намагатися полюбовно домовитися з Путіним – це те саме, як лідери трьох фракцій два місяці про щось хотіли домовитися з Януковичем. Результат ми знаємо.

Коли йдеться про загарбання української території – влада має діяти рішуче. Треба оголосити надзвичайний стан у Криму. Для звільнення об’єктів треба задіяти Збройні сили України. Треба денонсувати харківські угоди про продовження перебування в Криму Чорноморського флоту РФ. Трба відмовлятися від позаблокового статусу України. Має негайно зібратися Рада безпеки ООН.

І наостанок: виборці мають розірвати на шматки тих депутатів, які не проголосували за захист територіальної цілісності України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

10 коментарів

 1. Найперше, що потрібно у даній ситуації – зберігати спокій ! і не вестись на жодні провокації та ДЕЗУ (можливо й дана стаття – ДЕЗА. Не варто довітяти не провіреним джерелам).

 2. Так чего мелочиться! Пусть 2-3 танковых дивизии начнут наступать на Киев с восточных границ Украины. Чтоб уже весь российский народ понял, что мотивы у Москвы братские и дружественные. И чтоб упредить бандеровские провокации – нанести упредительный удар стратегическими бомбандировщиками по Киеву и Львову

 3. Полностью согласна с автором статьи. Добавить нечего. Ботам – отдыхайте,- я вам отвечать не собираюсь.

 4. Статья – прямая провокация и фальсификация действительности! Даже в НАТО знают что русские учения проводят. А вы уже заранее в штаны успели наложить.

  1. А эти так называемые учения согласовывали с Украинской властью или теперь уже полный игнор? Типа вы президента выгнали, а значит нам наплевать вас и все международные договора? Так что ли?

  2. С каких пор захват аэропорта другого государства называется “учениями”?
   Сколько этот фарс будет продолжаться? Мы должны немедленно запросить помощь у ООН и НАТО.

 5. Статья – блеф! Никто никакую часть не захватывал. Я – житель Балаклавы!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

five − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.