Авторські статті

Юлія Тимошенко зустрілася з міністром закордонних справ Канади

Сьогодні лідер партії “Батьківщина”, колишній Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко провела зустріч з міністром закордонних справ Канади Джоном Бейрдом.

“Я дуже щасливий зустрітися з Вами. Це надзвичайна подія для усіх нас. Ваше особисте здоров’я та добробут дуже турбували усіх канадців від одного узбережжя до іншого”, – наголосив Джон Бейрд, передавши особисті вітання від Прем’єр-міністра Канади Стівена Харпера.

“Не тільки для українців Канади, а й для усього нашого народу Ви є прикладом гідності і мужності”, – підкреслив міністр.

У свою чергу Юлія Тимошенко подякувала Канаді за підтримку та солідарність.

“Через Вас я хочу подякувати усьому народові Канади за надзвичайну підтримку. Ви наші щирі друзі, які у найважчі часи вболівали за Україну та докладали усіх можливих зусиль задля збереження нашої держави та нашого повернення до демократичного шляху розвитку”, – сказала вона.

Сторони обговорили ситуацію в Україні.

“Мужність українців надзвичайно надихає. Україна зараз у всіх на вустах: від Каракасу до Єгипту”, – наголосив Джон Бейрд.

“Те, що зробив український народ, його героїзм, змінить усю історію, і не тільки України”, – підкреслила Юлія Тимошенко.

У зустрічі також взяли участь заступник голови партії “Батьківщина”, Голова Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Григорій Немиря, Президент Конгресу українців Канади Павло Грод, посол Канади в Україні Трой Лулашник та Євгенія Тимошенко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України