Авторські статті

Росія поверне Казахстану орендовані території

Росія поверне Казахстану понад 1,6 мільйона гектарів територій, раніше орендованих нею під військові випробувальні полігони, повідомив міністр оборони РФ Сергій Шойгу.

«Ми підписуємо сьогодні два протоколи до міждержавних угод про порядок використання наших випробувальних полігонів, розташованих на території Казахстану, і два протоколи до міжурядових договорах про їх оренду», – сказав Шойгу на зустрічі з міністром оборони Казахстану Імангалі Тасмагамбетова. Повідомляється, що в результаті будуть виведені з оренди та передані Казахстану невикористовувані території, а також ділянки, де розташовані комунікації та родовища корисних копалин. «Ми врахували всі побажання казахстанської сторони щодо виведення земель з оренди», – підкреслив Шойгу.

Російський міністр підкреслив, що нові кордони полігонів «дозволять повністю забезпечити проведення випробувань нового озброєння і військової техніки», які служать для безпеки «не тільки Росії, але й Казахстану». «Ділити нам нічого, навпаки, є що спільно створювати», – додав міністр. У свою чергу заступник міністра оборони РФ Анатолій Антонов заявив, що повернення частини орендованих у Казахстану територій під російські військові полігони дозволить заощадити кошти російського бюджету.

divannaya-sotnya

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України