Авторські статті

Росія обіцяє розмістити ядерні ракети в Калінінграді та Криму 

   Система ПРО НАТО не розроблена і не спрямована проти Росії. Це не становить загрози для стратегічного стримування Росії.

Географія і фізика роблять неможливим для системи НАТО збивати російські міжконтинентальні ракети з позицій НАТО в Румунії та Польщі. Їх можливості занадто обмежені, їх запланована кількість занадто мала, і їх розташування занадто далеке для цього, передає Joinfo.ua з посиланням на офіційну заяву, опубліковане на сайті НАТО.

“Мета протиракетної оборони НАТО – захист наших європейських союзників проти зростаючих загроз, пов’язаних з розповсюдженням балістичних ракет. Рамкова угода з Іраном не змінить цей факт.

Росія також стверджує, що НАТО йде шляхом ескалації напруженості, шляхом проведення ядерних навчань в Східній Європі. Це не відповідає дійсності. Ядерна доктрина НАТО повністю відповідає Договору про нерозповсюдження ядерної зброї.

Це Росія почала використовувати свою ядерну зброю як інструмент у своїй стратегії залякування. У Росії посилилася ядерна риторика, і активізувалися ядерні навчання.

Російські бомбардувальники з ядерними зарядами літають поруч з кордонами країн НАТО. Росія також загрожує поставити в Калінінграді та в Криму ракети, здатні нести ядерні заряди. Ця діяльність і ця риторика не сприяють прозорості та передбачуваності в контексті різко нової ситуації безпеки у зв’язку з агресивними діями Росії в Україні.

НАТО – оборонний союз, і у відповідь на дії Росії ми збільшили нашу військову присутність у східній частині нашого Альянсу. Ця присутність оборонна, пропорційно і відповідно з нашими міжнародними зобов’язаннями. НАТО буде захищати всіх союзників проти будь-якої загрози “, – йдеться в заяві НАТО.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Россия держит всех за лохов. Ядерное оружие в Калининграде есть давным давно, а в Крым уже завезено.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.