Росія обіцяє розмістити ядерні ракети в Калінінграді та Криму 

   Система ПРО НАТО не розроблена і не спрямована проти Росії. Це не становить загрози для стратегічного стримування Росії.

Географія і фізика роблять неможливим для системи НАТО збивати російські міжконтинентальні ракети з позицій НАТО в Румунії та Польщі. Їх можливості занадто обмежені, їх запланована кількість занадто мала, і їх розташування занадто далеке для цього, передає Joinfo.ua з посиланням на офіційну заяву, опубліковане на сайті НАТО.

“Мета протиракетної оборони НАТО – захист наших європейських союзників проти зростаючих загроз, пов’язаних з розповсюдженням балістичних ракет. Рамкова угода з Іраном не змінить цей факт.

Росія також стверджує, що НАТО йде шляхом ескалації напруженості, шляхом проведення ядерних навчань в Східній Європі. Це не відповідає дійсності. Ядерна доктрина НАТО повністю відповідає Договору про нерозповсюдження ядерної зброї.

Це Росія почала використовувати свою ядерну зброю як інструмент у своїй стратегії залякування. У Росії посилилася ядерна риторика, і активізувалися ядерні навчання.

Російські бомбардувальники з ядерними зарядами літають поруч з кордонами країн НАТО. Росія також загрожує поставити в Калінінграді та в Криму ракети, здатні нести ядерні заряди. Ця діяльність і ця риторика не сприяють прозорості та передбачуваності в контексті різко нової ситуації безпеки у зв’язку з агресивними діями Росії в Україні.

НАТО – оборонний союз, і у відповідь на дії Росії ми збільшили нашу військову присутність у східній частині нашого Альянсу. Ця присутність оборонна, пропорційно і відповідно з нашими міжнародними зобов’язаннями. НАТО буде захищати всіх союзників проти будь-якої загрози “, – йдеться в заяві НАТО.

Comments

0 comments

One comment

  1. Россия держит всех за лохов. Ядерное оружие в Калининграде есть давным давно, а в Крым уже завезено.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh