Авторські статті

Головний міліціонер Донеччини перевіряє роботу підлеглих

Два останні дні прожив на півночі області. Перевіряв організацію несення служби правоохоронців в Олександрівському районі, Червоному Лимані, Краматорську та Авдіївці. Отже, моя оцінка роботи підрозділів.

Олександрівський район – «тихе життя». Зайшов в 15.00 в будівлю райвідділу, а там співробітники переведені в режим сну. Ініціював проведення службового розслідування за результатами роботи начальника райвідділу підполковника міліції Ігоря Чістолінова. До слова, не так давно відправляв у Авдіївку підполковника Чістолінова для заміни на час відпустки чинного начальника міськвідділу полковника міліції Олександра Косенка, розраховував, що зробить відповідні висновки про якість своєї роботи. Як кажуть, на чужих прикладах видніше. Змін не відбулося. За результатами перевірки буде прийнято рішення про відповідність його займаній посаді та подальшій роботі в системі внутрішніх справ.

Червоний Лиман – трохи краще, ніж в Олександрівці. Але все одно є над чим працювати. Призначений мною два тижні тому тимчасово виконуючим обов’язки начальником міськвідділу, майор міліції Дмитро Дмитрієв старається, але поки немає видимий змін. Встановив випробувальний термін і подивимося на подальшу роботу. Про прийняте рішення проінформую.

Авдіївка – робота йде, але головна проблема – недоокомплектування міськвідділу становить 50%. Запрошую всіх небайдужих патріотів прийти на службу в органи внутрішніх справ. Нам потрібні дільничні інспектори. З питань працевлаштування можна звертатися у відділ кадрів ГУМВС України в Донецькій області.

Краматорськ – кращий міськвідділ із згаданої четвірки підрозділів. Діалог з громадськістю налагоджується, профілактика злочинів здійснюється. Звичайно, є над чим працювати, але прогрес помітний.
Планую об’їхати всі підрозділи з перевіркою роботи. Про свій приїзд начальників відділів заздалегідь не інформую.

Вячеслав АБРОСЬКИН

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.