Авторські статті

Китай запропонував Україні мега проект

Посол Китаю в Україні Чжан Сіюнь. Фото: ЖЖ

Китай включив Україну у процес створення єдиної системи інфраструктурних і торгових шляхів у Євразії, яка повинна об’єднати східну та західну частини континенту і стати аналогом Великого шовкового шляху у ХХІ столітті. Про це заявив посол Китаю в Україні Чжан Сіюнь на бізнес-форумі в Києві, передають Патріоти України.

«Кілька днів тому я вручив уряду України документ про розробку і введення в дію проекту «101 пояс і один шлях», що включає спільне обговорення, будівництво та розвиток торговельних та інфраструктурних шляхів. Крім того, я представив основну суть стикування стратегій країн у проекті «101 пояс і один шлях», а також надав конкретні проекти співпраці у політичній сфері, інфраструктурі і фінансових потоках», – сказав він.

За словами посла, Україна в силу свого географічного розташування та науково-промислового потенціалу є важливим партнером для Китаю. «Україна – важлива країна в центрі Європи, яка є коридором між Заходом і Сходом. У неї є значні потужності промислового та сільськогосподарського виробництва, а також цінний науково-промисловий потенціал», – наголосив посол.

Нагадаємо, Китай виділить Україні кредит на загальну суму 15 млрд дол. для реалізації програм доступного житла. Крім того, Україна і Китай підписали Угоду про техніко-економічне співробітництво, яке дозволить Києву залучити безоплатну допомогу з боку уряду КНР в обсязі 50 млн юанів (близько 8,2 млн дол.). Раніше також повідомлялося, що Китай може побудувати залізничний тунель під Еверестом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.