Росіяни розробляють комп’ютер для створення зброї

Фахівці займаються розробкою комп’ютера, який зможе проектувати новітнє вітчизняне озброєння. В основу лягли напрацювання вчених з науково-виробничого об’єднання «Блискавка».

Керівник науково об’єднання «Блискавка», яке входить до складу концерну «Калашников», Ольга Соколова розказала, що на базі їх установи проходити створення надсучасного комп’ютера, який зможе проектувати зброю. Основною метою проекту є створення можливостей для повного комп’ютеризованого контролю над створенням зброї.

Передбачається, що спочатку так будуть створюватися ракети-мішені, а потім і інше озброєння. За словами Соколової, перші результати вже отримані, але є ще завдання, які потрібно вирішити для повного успіху проекту. Передбачається, що повністю запрацювати він зможе вже через п’ять років.

Підготовчі роботи вже ведуться півтора року, в них беруть участь також науковці Інституту електронних керуючих машин імені В. С. Брука, компанія, що спеціалізується на розробці універсальних мікропроцесорів, мікроконтролерів та керуючих обчислювальних комплексів — АТ «МЦСТ», АТ «Інформаційні супутникові системи» імені академіка М. Ф. Решетньова та інші.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh