Авторські статті

Цимбалюк: після так званих виборів в ОРДЛО Москві Донбас просто не потрібен

На російському телебаченні про призначення кремлівських маріонеток для окупованих частин Донецької та Луганської областей повідомляють в пакеті з виборами в Хакасії. У цьому російському регіоні у виборах взяв участь лише один кандидат Коновалов і переміг. Все по закону, жодних порушень бути не може. Про це у своєму блозі пише журналіст і блогер Роман Цимбалюк.

Він пише, що раніше Донецьк і Луганськ керували Україною, а тепер стали «сірою зоною» – по суті російською глибинкою. Призначенці Кремля теж «перемогли» і теж без порушень, на фейкових виборах по-іншому не буває. Після псевдовиборів в ОРДЛО з цією територією відбудеться дуже цікава метаморфоза. Про неї забудуть в Росії і будуть згадувати від нагоди до нагоди. Наприклад, щоб присоромити в мільйонний раз вільну Україну. В частині стану справ на цій землі не частіше як про богом забутому Придністров’я я або Південної Осетії.

За словами Цимбалюка, нашим українським політикам потрібно взяти собі на замітку, що після встановлення «російського світу» Росії абсолютно наплювати на всі ці території та їх представників. Проявляється навіть в дрібницях. Днями в Москву приїжджав «міністр закордонних справ Південної Осетії» так Лавров навіть погребував з ним прес-конференцію проводить, хоча цю частину Грузії начебто називають окремою країною. Щось подібне сталося і з молдавським президентом Ігорем Додоном. З ним відмовився проводити прес-конференцію вже Путін, а його візит носив рівень «офіційний». У РФ так влаштовано: поважають сильних, тих хто під них прогнувся зневажають. У зв’язку з цим, хотілося б, щоб спраглі компромісу в Україні це засвоїли і вловили, але надій на це мало. Їх вже вигнали зі своїх донецьких маєтків, а вони роблять вигляд, що нічого не сталося.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.