Життя

5 ознак того, що ви — демісексуал

Перевірте: можливо, це про вас?

Вам коли-небудь здавалося, що стандартні соціальні ігри на побачення не зовсім вам підходять? І не ті, щоб ви не хотіли знайті супутника життя, просто від нього вам потрібно не зовсім ті, що більшості оточуючих.

Цілком можливо, це відбувається тому, що насправді ві — демісексуальні. Якщо спиратися на дані статті в The Independent, ця категорія сексуальності розмістилася десь посередині між сексуальністю і асексуальністью:

«Демісексуали можуть полюбити тільки того, кого знає по-справжньому. Щоб їм хтось сподобався, вони повинні відчувати сильну емоційну зв’язок з цією людиною».

Іншими словами, демісексуали нездатні відчувати сексуальний потяг без емоційної залученості.

Втім, це досить нова категорія сексуальності (вперше термін «демісексуал» з’явився в 2008 році), і поки ще точно невідомо, скільки людей ідентифікують себе з нею.

Якщо ви уже зараз замислюєтеся, не відноситься вона до вас, то можете це перевірити за такими ознаками:

Зовнішність для вас на другому місці після особистості.

Зрештою, краса — це лише зовнішнє явище, а мудрість залишається назавжди (якщо, звичайно, вона є), і ви розумієте, як ніхто інший.

Точно так само, як для більшості людей зовнішність потенційного партнера є визначальним фактором при знайомстві, ви приглядуєтесь до душі, прагнучи знайти справжню, глибинну зв’язок між вами. І вас зовсім не хвилює, виглядає ця людина «сексуальною ципочкою»/«гарячим жеребцем», чи ні.

Для вас все починається з дружби…

Хтось, може, і здатна в одну мить зізнатися у вічній любові, але не ви. Вам обов’язково потрібно спочатку подружитися з вподобаним людиною, перш ніж у вашій голові з’явиться думка про побачення, і вже тим більше — про якісь більш тісних відносинах.

Будь-які ваші почуття будуть продуктом розділених інтересів і динамічної дружби, і тому дружба практично завжди буде для вас основою для будь-яких романтичних відносин.

…І тому перше побачення не просто важлива, а дуже важливо.

Оскільки ви надаєте велике значення глибинних зв’язків між людьми, перше побачення з потенційним партнером дуже важливо для ваших майбутніх відносин — і того, чи будуть вони взагалі.

Так, звичайно, всі ми хочемо справити хороше враження на тих, хто нам не байдужий, але ви, швидше за все, виведете цей перший крок на абсолютно новий рівень.

Так що це будуть глибокі розмови і спроби зрозуміти, чим ця людина дихає і до чого прагне.

Секс для вас не є головним метою відносин.

Якщо ви демісексуал, то цілком можете отримувати задоволення від сексу, але також ви переконані, що він не є метою відносин, і вже точно не є центральним елементом.

Для вас у списку цілей романтичних відносин секс стоїть на значно більш низькому місці, ніж, скажімо, інтелектуально стимулююча бесіда або навіть фантазії і розмови про секс.

Ви цінуєте залученість.

Коли для вас настає час серйозно зайнятися відносинами, ви несете вперед на всіх парах.

Так-так, переконавшись, що ви зустріли того самого чоловіка, якого шукали все життя, поринаєте у відносини з головою. Ви щиро переконані, що справжні, міцні романтичні відносини наповнюють енергією і стимулюють ваш розум.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України