Новини

Журналіст: Порошенко став першопрохідцем

Популярний український журналіст і телеведуча Марина Данилюк-Ярмолаєва у своєму блозі пише про те, що вона не буде співати дифірамби Петру Порошенку за запізніле вибачення, що АТО триватиме лічені години, а не місяці. Скоріше це факт, що популісти здатні вибачатися за породження завищених очікувань у суспільстві. І Порошенко, можливо, став першопрохідцем. Нам ще дуже пощастило, що запоребрики, «ввічливі люди», «кадирівці», козаки і путінці зупинилися там, де вони зараз.

Журналіст пише, що на п’ятому році її навіть злять скарги вихідців з Криму і окупованого Донбасу «а нам не дали», а «у мене будинок забрали», «а мені квартиру в Києві не дають замість будинку в кримській Новоівановке». Марина Данилюк-Ярмолаєва пише, що на початку окупації вистачило знайомства в київському госпіталі з хлопцем 19 років, який залишився від осколків в хребет паралізованим інвалідом і привезеного друга дитинства у вигляді коробки з кістками в чорному пакеті BMW, щоб шкода, емоції, емпатію гострим ножем відрізало. «Працюй невпинно і вітрі довбані соплі – це девіз повсякденний», – зазначає співачка. За її словами, приємно, що самовпевнений Порошенко, якого сильно відірвала від реальності велика влада, визнав помилку і вибачився. Варто взяти на олівець обіцяльники, які з шкірного борда волають про «мирне 100% план, який я покажу тільки після перемоги», і про ті, як пенсія і зарплата збільшаться.

Блогер зазначає, що жлоби і популізм – наша друга біда після військової агресії. Український жлоб анонімно ставити галочку раз в п’ять років і чекає манни небесної від харизматичних публічних жлобів. Потім жалітися на цих жлобів, але знову дає їм карт-бланш. Ображений жлоб вбирає «помиї» Шарія і Піховшека. Наївний жлоб у всьому звинуватить брудну політику. А найстрашніший, утворений жлоб – буде топтати навіть паростки доброго насіння: армія, волонтерський рух, громадські спільноти, щоб затвердити своє. Так вже погоріли Лещенко, Мусій та Богомолець.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України