Україні потрібен не добрий Макрон, а в кращому випадку Ердоган – блогер

Напередодні виборів українці марять про свого Макрона, не розуміючи, що дива не станеться. Україні потрібен не Макрон, а в кращому випадку Ердоган, у гіршому Піночет. Всі ці надії більшості населення України на українського Макрона відображає нездатність нашої інтелектуальної та майданної частини суспільства створювати власні політичні структури. Про це у своєму блозі пише український журналіст, блогер Юрій Романенко.

Він зазначає, що постійні безглузді сподівання щодо «доброго Макрона», який ні в чому поганому раніше непомічений, незаплямований скандалами і корупційними схемами вирине з глибини української прогнилої соціальної жижи і на білому коні в’їхав їде на Банкову за таємної підтримки якихось добрих олігархів. А ці самі добрий олігархи всі проплатять, все організовують, а Макрон – цей чистий альтруїст почне в єдиному пориві боротися з олігархічним злом.

За словами журналіста, після того, як олігархічне зло буде переможене цей український Макрон нагодує всіх принижених і ображених, а Захід побачивши таке диво скаже: «Нічого собі, яке диво! Не будемо будувати «Північний потік-2»! Терміново приймаємо Україну в ЄС і в НАТО! Віват Україна! Віват демократія!».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh