Авторські статті

Санкції проти України це привід відвернути від реальних справ у Росії – Рабинович

Відомий російський фінансист і журналіст Слава Рабинович прокоментував вчинок країни-агресора Російської Федерації на рахунок набрання нею санкцій щодо Української держави. За словами Рабиновича, російському народу постійно потрібно «підливати масла у вогонь». І черговим таким підливанням, за його словами, стали економічні обмеження щодо України.

Так, експерт заявив: «В більшій мірі В Росії вже вивітрилися і далі продовжують зникати кримський ефект і патріотичний угар. Отже, необхідні якісь «прилади», які забезпечують «дім в дзеркалах». Такий ефект диму і дзеркала – єдине, що зараз залишається в президентських руках, руках Путіна, крім, звичайно ж, танків, гармат і майбутніх кандидатів на «вантаж 200».

За словами російського журналіста, Кремль перебуває у пошуках нової, ефективної «підливи для народу». Слава Рабінович, говорячи про санкції проти України, як про «підливку для народу», наостанок висловив своє переконання, що «крім танків та гармат російського народонаселення потрібно підливати періодично щось. Ось, зараз винайдена саме така підлива».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.