Авторські статті

Муждабаєв про «95 квартал»: якщо не впізнавати голоси то можна подумати, що це російський КВК жартує про Україну

У мережі активно набирають популярності відеролики від «95-го кварталу» про те, що в Україні практично не залишилося свободи слова. Як пише в своєму блозі популярний український блогер і журналіст Айдер Муждабаєв, клікнувши на відео спочатку взагалі не зрозумів, про що взагалі йде мова, що хотіли передати цією сценкою Зеленський і компанія.

Айдер Муждабаєв пише, що так і незрозуміло, кому і що забороняють говорити в Україні? Кому так дико заважає жити заборону прокату російських пропагандистських фільмів через ліцензовані українські мережі? Кого тут змушують щось говорити і на якій мові? Кого і про що змушують, тим більше. мовчати? Сюр якийсь.

За словами блогера, якщо не дивитися на обличчя і не дізнаватися голоси, то можна подумати, що це російська КВК на їх «Першому каналі» жартує про Україну. Про що взагалі йдеться, складно зрозуміти. Кого у нас так жорстко обмежили, кому так закрили рот? Муждабаєв задається питанням, що, можливо, він випав з інформаційного простору і що важливо пропустивши чи може відбулися якісь серйозні зміни у політичному житті України?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

5 коментарів

  1. Ребята явно деградировали – и в репертуарном плане и в идеологии постановки шоу.Явно уступают дизель-шоу.

  2. Я не против свободы слова, но всему есть предел. Квартальцы (в лице Зеленского) совсем с катушек слетели от “бениных” денег. Они не понимают, что “принцып бумеранга” (а это рано или поздно произойдёт!) никто не отменял. Одним словом – проплаченные “козачки”.

  3. Пан муджабаев живет на другой планете или в другой стране если он не понял в чем суть ролика 95 квартала! Просто он мерзкий прохобот!!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

sixteen − 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.