Муждабаєв про «95 квартал»: якщо не впізнавати голоси то можна подумати, що це російський КВК жартує про Україну

У мережі активно набирають популярності відеролики від «95-го кварталу» про те, що в Україні практично не залишилося свободи слова. Як пише в своєму блозі популярний український блогер і журналіст Айдер Муждабаєв, клікнувши на відео спочатку взагалі не зрозумів, про що взагалі йде мова, що хотіли передати цією сценкою Зеленський і компанія.

Айдер Муждабаєв пише, що так і незрозуміло, кому і що забороняють говорити в Україні? Кому так дико заважає жити заборону прокату російських пропагандистських фільмів через ліцензовані українські мережі? Кого тут змушують щось говорити і на якій мові? Кого і про що змушують, тим більше. мовчати? Сюр якийсь.

За словами блогера, якщо не дивитися на обличчя і не дізнаватися голоси, то можна подумати, що це російська КВК на їх «Першому каналі» жартує про Україну. Про що взагалі йдеться, складно зрозуміти. Кого у нас так жорстко обмежили, кому так закрили рот? Муждабаєв задається питанням, що, можливо, він випав з інформаційного простору і що важливо пропустивши чи може відбулися якісь серйозні зміни у політичному житті України?

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

5 коментарів

 1. Ребята явно деградировали – и в репертуарном плане и в идеологии постановки шоу.Явно уступают дизель-шоу.

 2. Анонім

  Підприємство азіатські й.

 3. Василий

  Я не против свободы слова, но всему есть предел. Квартальцы (в лице Зеленского) совсем с катушек слетели от “бениных” денег. Они не понимают, что “принцып бумеранга” (а это рано или поздно произойдёт!) никто не отменял. Одним словом – проплаченные “козачки”.

 4. Снайпер911

  Пан муджабаев живет на другой планете или в другой стране если он не понял в чем суть ролика 95 квартала! Просто он мерзкий прохобот!!!!!

 5. Ну если уж сам Муждабаев знаменитый пишет,то верю.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh