Авторські статті

Романенко вважає, що кращого спікера, ніж Порошенко Зеленському не знайти

Президент Петро Порошенко дуже не хотів йти з адміністрації президента. Всіляко намагався втриматися у кріслі президента країни. Про це у своєму блозі пише політично аналітик, журналіст Юрій Романенко.

Він зазначає, тепер же переможець виборів-2019 Володимир Зеленський як раз оголосив конкурс на речника своєї адміністрації. Там знання мінімум трьох мов потрібно і готовність працювати 24 години сім днів на тиждень. Плюс любов говорити з будь-якого приводу. На думку Юрія Романенка, за всіма параметрами підходить ця кандидатура для Петра Порошенка.

Романенко пише, Порошенко п’ять мов знає, практично ідеально, любов до Батьківщини у нього теж не відняти, працездатність, широка мережа контактів, любов журналістів, які при нагоді разом поплакати, організаторські здібності щодо створення спецефектів масової любові до глави держави, плюс критичний підхід, здатність в очі сказати про недоліки. Це джек-пот, кращого кандидата на цю посаду Володимирові Зеленському не знайте, переговори потрібно починати вже зараз.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.