Авторські статті

Романенко вважає, що кращого спікера, ніж Порошенко Зеленському не знайти

Президент Петро Порошенко дуже не хотів йти з адміністрації президента. Всіляко намагався втриматися у кріслі президента країни. Про це у своєму блозі пише політично аналітик, журналіст Юрій Романенко.

Він зазначає, тепер же переможець виборів-2019 Володимир Зеленський як раз оголосив конкурс на речника своєї адміністрації. Там знання мінімум трьох мов потрібно і готовність працювати 24 години сім днів на тиждень. Плюс любов говорити з будь-якого приводу. На думку Юрія Романенка, за всіма параметрами підходить ця кандидатура для Петра Порошенка.

Романенко пише, Порошенко п’ять мов знає, практично ідеально, любов до Батьківщини у нього теж не відняти, працездатність, широка мережа контактів, любов журналістів, які при нагоді разом поплакати, організаторські здібності щодо створення спецефектів масової любові до глави держави, плюс критичний підхід, здатність в очі сказати про недоліки. Це джек-пот, кращого кандидата на цю посаду Володимирові Зеленському не знайте, переговори потрібно починати вже зараз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh