Авторські статті

Бабченко: де-факто межа буде проходити тепер по лінії розмежування і на території ОРДЛО з’явиться російська база, як у Цхінвалі

Міністр соціальної політики Андрій Рева давши волю емоціям, назвав жителів Донбасу «мерзотами», заради яких гинуть найбільш проукраїнські та найбільш патріотичні громадяни. Такий вислів міністра відразу ж зазнала критики в мережі Facebook. Люди обурені тим, що чиновник дозволяє собі такі оціночні судження про громадян нашої країни, має нахабство говорити від імені всього народу.

На захист Андрея Ридай висловився відомий блогер, журналіст Аркадій Бабченко. За його словами, українці, які не можуть прийняти реальність, взялися критикувати Реву, не роблячи розуміти той факт, що всі ті, хто вважали себе українцем або ж пов’язував свою долю з Україною – вже покинувши окуповану територію. Адже п’ять – це занадто багато, всі прекрасно розуміють.

За словами Бабченко, протягом найближчих п’яти років усі ті, хто залишився в ОРДЛО, отримають російські паспорти. Можна з піною у рота критикувати Реву, але потрібно визнати, що на тілі України з’явиться анклав з громадянами країни-агресора. Ці люди будуть їздити в РФ, працювати в Росії, а в один прекрасний момент на Донбасі з’явиться російська військова база, як у Цхінвалі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України