Авторські статтіПолітика

Китай має намір допомогти Україні у війні проти Росії

Китай намерен помочь Украине в войне против России
Як повідомляє Влад Паламар, влада Китаю заявила сьогодні про свій намір взяти участь у врегулюванні збройного конфлікту на Сході України. Гарант заявивши, що сподівається на плідну співпрацю України і Китайської Народної Республіки – про це заявила його прес-служба.

Як передає Голос українською, Паламар пише, що президент КНР Сі Цзіньпін зустрівся з Петром Порошенком під час Всесвітнього економічного форуму в Швейцарії. Лідер КНР заявив, що його країна як і раніше підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, як і вибір українського народу на користь євроінтеграції. Президент КНР підкреслив, що його країна має намір взяти участь у врегулюванні збройного конфлікту на території України, що матиме позитивний вплив на врегулювання кризи в Україні. Прес-центр глави української держави заявляє, що українська сторона налаштована на плідну співпрацю України і Китаю з політичного врегулювання конфлікту на Донбасі.

Адміністрація Президента України повідомляє, що найближчим часом відбудуться двосторонні візити – про це домовилися сторони. КНР знаходиться в десятці найважливіших зовнішньоекономічних партнерів України – наша країна експортує в Китай безліч продовольчих товарів. З кінця минулого року між країнами тривають переговори про створення зони вільної торгівлі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України