Авторські статтіДіаспора

Рись покусала 5-річного хлопчика у чеському зоопарку

Чеська поліція розслідує напад рисі на 5-річного хлопчика у зоопарку міста Пльзень. Інцидент стався в неділю, 15 квітня. Про нього журналістам розповів представник установи Мартін Вобруба.

«Найбільш правдоподібна причина події – порушення правил поведінки в зоопарку. Ймовірно, дитина зайшла за огороджені поручні і наблизився до стайні з метою погладити тварину. Рись загін не покидала», – зазначив він.

На щастя, хлопчик серйозно не постраждав. Руда рись вкусила його за руку. Прибула на місце швидка допомога відвезла малюка, супроводжуваного батьками, в травмпункт міської лікарні. Розслідуванням інциденту зайнялася поліція. Правоохоронці перевірять не тільки безпеку зоопарку, але і дії батьків хлопчика.

Нагадаємо, в липні минулого року схожий випадок стався в місті Оломоуц. Там 3-річну відвідувачку зоопарку вовк покусавши. Батьки постраждалої звинуватили керівництво установи в поганій організації роботи та відсутності належних заходів безпеки. Однак висновки слідства виявилися протилежними.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України