Політика

Блогер: починаючи з 2008 Тимошенко програє вибори, нічого доброго для неї не буде і в 2019 році

Починаючи з січня 2008 року Юлія Тимошенко не виграла жодних виборів. Вона пролетіла на виборах мера Києва в 2008 році. Вона пролетіла на президентських виборах 2010 року. Вона програла президентські вибори в 2014 році. На парламентських виборах того ж року вона змогла лише повторити свій результат зразка 2002 року. Про це у своєму блозі пише український блогер Дмитро Вовнянко.

За його словами, в 2014 році основну ставку команда Тимошенко робить на ті, щоб довести, що влада вже втратила довіру і народ вірить тільки Юлії Тимошенко. В такій ситуації не завадило б запитати – а в самої влади знають, що у них чвари і суперечки, і немає ніякої підтримки суспільства? Розвали коаліції, конфлікти по лінії президент – прем’єр і БПП – НФ, діючої влади віщають від 2014 року і нічого. Нічого не сиплеться, не розвалюється і не зваритися – тупикові «дуркоблокады» закінчуються нічим і великі «реформатори» відлітають з України після серії Міхо-майданів, під дружний регіт 3/4 Києва.

Дмитро Вовнянко пише, що Тимошенко дійсно готується. У цьому немає ніяких сумнівів. Вона не може не готуватись – це вихованка дніпровського будинку таксистів часів «совка», вона не заспокоїться поки не дорветься до влади, або поки не обламає на зубі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України