Авторські статті

Блогер проїхав три області і не побачив жодного дорожника на дорогах

В 2014-15 було не до доріг. У 2016 не хотілося «розгойдувати човен». У 2017 хотілося дати новому главі «Укравтодору» Новаку шанс. У 2018 захотілося влаштувати невелику перевірку. Про це у своєму блозі пише український блогер Сергій Марченко.

Він розповідає, що після приходу тепла видалася можливість поїздити дорогами трьох областей. Якщо відняти траси Київ – Чоп та Київ – Харків, ситуація наступна: Полтавська обл., Пирятинський та Чорнухинський р-ні – не робилося нічого, жодного робочого на 30 км розбитої траси Пирятин – Ромні. Житомирська обл, Житомирський і Андрушівський р-ні – не робилося нічого, жодного робочого на 40 км розбитої траси Житомир – Попільня. Київська обл, Києво-Святошинський р-н – не робилося нічого на дорозі через села Петрушки-Горенычи-Бар.

За словами Марченко, можна зрозуміти об єктивні труднощі: складний клімат і відсутність ремонтів 20 попередніх років, але незрозуміло, чому тепло прийшло, грошей на дороги виділено в рази більше, а ями після зими не ремонтуються. Чому дорожники сплять? Що завадило ще взимку підготувати техніку, матеріали, набрати до початку сезону додатковий персонал, щоб швидко залатати старі дороги? Блогер зазначає, що проблема виглядає системної, якщо п’ять з п’яти досліджених райавтодорів, не змовляючись, «забивають» на роботу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України