Авторські статті

Режим нестиме цілковиту відповідальність за крах економіки й провал б’юджету

Для того, аби парламент ухвалив адекватний б’юджет, було необхідно його проєкт подати на розгляд парламенту заздалегідь. Однак уряд запропонував депутатам відповідний документ лише наприкінці минулого року – за день до голосування. Партія регіонів намагалася проштовхнути проєкт б’юджету без жодного опрацювання парламентарями та без проходження законодавчої ініціятиви у профільному комітеті Верховної Ради. На цьому наголосив народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Мірошниченко під час спілкування з представниками ЗМІ в кулуарах парламенту 14 січня 2014 року.

“Проєкт б’юджету не можна навіть повноцінно розглянути за один день. Якби “регіонали” дотримувалися процедури і внесли проєкт б’юджету ще у вересні минулого року, тоді б ми встигли детально розглянули його. Тоді депутати внесли би правки, за які кожен член комітету мав доповідати особисто, і його, можливо, затвердили б іще минулого року. А в тій процедурі, яку нав’язують нам “регіонали”, ми навіть не можемо озвучити поправки, які було внесено”, – пояснив свободівець.

Ігор Мірошниченко також додав, що націоналісти зроблять усе, аби не дати партії влади свавільно розікрасти увесь б’юджет України, який має служити громадянам, а не злочинному режиму. “Вони нестимуть цілковиту відповідальність за крах економіки країни і провал б’юджету як 2013, так і 2014 року, якщо їхній проєкт буде ухвалено. Вони можуть це зробити, але, як завжди, з порушенням регламенту, поза законом та поза нормами. Проте в такому разі без нашої підтримки”, – наголосив націоналіст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України