Авторські статті

ГПУ досі не розслідує силове захоплення офісу «Батьківщини». Депутати вимагають від генпрокурора негайної реакції

Народні депутати від ВО «Батьківщина» вимагають від генпрокуратури розслідувати силове захоплення офісу партії та покарати винних у порушенні закону.

Відповідне колективне звернення за підписами голови Політради «Батьківщини» та нардепів «Батьківщини» було направлено генеральному прокурору у вівторок, 14 січня.

Протягом місяця після силового захоплення приміщень центрального офісу партії «Батьківщина», що було здійснено 9 грудня 2013 року, представники «Батьківщини» неодноразово направляли депутатські звернення до правоохоронних органів, зокрема до Генеральної прокуратури України та МВС із вимогою невідкладного реагування на ці протиправні дії.

Попри те, як йдеться в документі, досі навіть не розпочато розслідування обставин силового захоплення офісу «Батьківщини», вилучення її майна, перешкоджання діяльності народних депутатів. «При цьому усе вищезазначене підтверджується численними фото/відеоматеріалами, що неодноразово надавались правоохоронним органам».

«Генеральна прокуратура України допоки діє політично заангажовано та вибірково, притягаючи до відповідальності представників опозиції та протестувальників. Злочинні дії осіб по відношенню до політичних опонентів влади залишаються без належного реагування», – наголошується у зверненні.

Народні депутати вимагають від ГПУ невідкладно провести розслідування обставин та фактів незаконного захоплення офісу «Батьківщини», заволодіння майном партії, нанесення їй матеріальних збитків, погроз щодо народних депутатів та перешкоджання їх діяльності, що мали місце 9 грудня 2013 року.

Депутати вимагають вжити необхідних заходів прокурорського реагування до усунення порушень закону і притягнення до відповідальності осіб, які допустили ці порушення.

Нагадаємо, у силовому захопленні приміщень центрального офісу партії «Батьківщина», розташованих по вул. Туровська, 13 та в інших приміщеннях, брали участь понад сто осіб – у чорній формі з надписом на спині «МІЛІЦІЯ», а також значна група осіб у цивільному, що зафіксували камери спостереження.

Уході силового захоплення офісу усі співробітники партії були виведені з кабінетів та покладені обличчям на підлогу. При цьому невідомі не пред’явили службових посвідчень та не надали жодних офіційних документів, у тому числі рішень суду, погрожували зброєю.

Як зазначається у зверненні, в результаті цих протиправних дій партії «Батьківщина» було заподіяно збитків на суму понад 12 мільйонів гривень. Повністю зруйновано зв’язок, комп’ютерну мережу, електронну пошту, сайти та систему енергозабезпечення партії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.