Авторські статті

Олег Тягнибок: “Укотре констатуємо, що в Україні не парламентська, а загальнополітична криза, відповідальний за яку особисто Президент”

“Під час наради в кабінеті Голови Верховної Ради України стало зрозуміло, що люди, які отримали владу в Україні, залишилися на рівні опозиції. Ті особи, яким дано владу, залишилися на рівні, прийнятному для опозиції: вони зважають і переймаються лише тим, що скаже їхній виборець десь на Донеччині. А мали би керуватися державними категоріями. Ставши загальнонаціональною владою, отримавши посади президента, спікера парламенту, прем’єр-міністра, нинішні керманичі держави мали би давно підходити до виконання своїх функцій з державницькими мірками. У тому зараз є і причина бід, які відбуваються в державі. Ми вкотре констатуємо, що сьогодні в нас не парламентська криза, а загальнополітична”. Про це 14 січня 2014 року під час брифінгу в парламенті заявив лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок.

Очільник націоналістів привітав журналістів зі старим Новим роком і зазначив, що опозиційним політикам хотілося б щоб цього року держава стала иншою. “Нам, опозиції, дуже би хотілося, щоб Господь Бог подарував розуму тим, від кого залежить майбутнє нашої держави. Однак під час наради, щойно опозиція піднімає будь-яке питання з метою вирішити кризу в державі, представники так званої “більшости” зазначають, що “це не від нас залежить, а від Президента”. Але якщо влада належить представникам однієї політичної сили, то мала би бути загальнокомандна позиція. На наше запитання, чому припинилися переговори і круглі столи, ініційовані чинною владою, ми не отримали відповіді”, – зазначив Олег Тягнибок. Він знову підкреслив, що закон про декриміналізацію учасників мирних акцій протесту, щодо яких і далі продовжуються репресії, не діє.

“Активістів Майдану викликають на допити, люди сидять в ув’язненні, триває пресинг на родичів активістів. Керівник Вінницької організації ВО “Свобода” Олексій Фурман, підприємець, який має ресторан під Вінницею, місяць тому отримав позитивний акт перевірки пожежної інспекції. Учора прийшли представники виконавчої служби і описали його майно. Як з’ясувалося через те, що Фурман був активістом Майдану. Переписали той же акт, під тим самим номером, організували судове засідання, на яке його навіть не запросили, – і вже суд ухвалив рішення повністю конфіскувати його майно!

Після такої сваволі неможливо, щоб не було реакції громади. Бо це не державні мужі, а зграйка людей з комплексами! Через це висновок нині тільки один – система влади, яка нині є в Україні, працювати не може. Має відбутися повне перезавантаження влади. Якщо ті, від кого це залежить, того не зрозуміють – вони доведуть ситуацію до гострого громадянського протистояння.

Проміжні рішення, як-от ухвалення б’юджету на 2014 рік, за який, звісно, опозиція в жодному разі не буде голосувати, нічого не дадуть, поки не буде вирішено стратегічне питання зміни системи влади. Ситуація буде загострюватися і може завершитися реальною катастрофою, аж до втрати територіяльної цілісности, а можливо і суверенітету й незалежности української держави”, – застеріг лідер націоналістів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

21 коментарів

 1. Ага, а своей вины в такой ситуации оппозиционеры не видят? Да, власть виновата безусловно, но главари так называемой оппозиции постоянно толкают людей на силовые действия, на драки с милицией, на нарушения закона. Понимая, что Тягнибок не понесет наказания, аукнется рядовым гражданам, которыми он манипулирует. Мне кажется, что и власть и оппозиция больше не заслуживают доверия людей. Незалежна зашла в тупик, надо полностью менять социально-экономический строй, как коммуняки требуют.

 2. Политический кризис, в котором виновата прежде всего псевдооппозиция. Надо было не людей собирать с политическими лозунгами, а над бюджетом работать. А то все не так, но оппа не знает, как надо…

 3. Во время, когда псевдооппозиция так старательно стремится во что бы то ни стало завоевать свое место под солнцем, действующая власть вступает и отвечает на провокации, не проявляя никакой мудрости. Самое же время как раз показать, как она реализует экономические вопросы, стремиться поднять уровень жизни людей. Но что видим мы? Ничего подобного не происходит. Видим ту же борьбу, только уже в стремлении удержаться у власти. По большому счету стране такие липовые смены не нужны. А потом власть все свои просчеты в загоне экономики, свой тупиковый путь возьмет, да и спишет на майдан.

 4. Ответтсвенными за глубокий политический и экономический кризис в стране является как власть во главе с президентом, так и оппозиция – ведь это они общими усилиями вогнали страну в безумие евроинтеграции, а потом в пучину противостояния между ее сторонниками и противниками. А всего-то навсего надо было провести референдум, который инициировали красные

 5. У всіх сферах життєдіяльності країни повний анус. Анус- результат програми покращення ригоаналів та комуняк. Хіба сліпий не бачить що коїться навкруги. Ригоанали своїми діями котять країну у прірву .

 6. комуняки ваш лекторат це бомжі та алкаші , їм можете вішати на вуха ваші антикризові програми .

 7. Це вже низість як на мене. Погрожувати громадянською війною, а в голові самого пусто, жодного соціального закону, чи ініціатив не було запропоновано від його партії.

 8. А спитай у комуняки Калетника І.Г. як він на чолі української митниці підірвав економіку країни за допомогою контрабанди та розвалив службу

 9. То, что наша власть в прошлом году, как никогда протупила с этой интеграцией, доведя экономику до полного развала – это никуда не денешь, но и то, что оппозиция со своим майданом приложилась как к политическому, так и к экономическому кризису в нашей стране – тоже не секрет. Единственные, кто трезво оценил ситуацию – это коммунисты, предлагающие в своей антикризисной программе экономически обоснованный выход из нее.

 10. Для захоплення влади лідерам помаранчевої псевдоопозиції не шкода ні своїх прихильників, ні супротивників, ні мирних жителів. Вони будуть продовжувати кидати людей проти «Беркута» і провокувати владу на насильство, щоб на крові і на поламаних долях людей заробляти собі дивіденди. Саме тому і далі з благословення цих так званих «лідерів революції» будуть валитися пам’ятники Леніну, і далі будуть провокуватися криваві зіткнення. Невже це може сприятливо відбитися на соціально-економічній ситуації в країні? Ось і комуністи кажуть, що ні.

 11. И этот кризис как раз и создала оппозиция, а Тягныбок со своими молодчиками из Свободы, постоянно провоцируют конфликты и драки, чего только стоят те баталии с ветеранами -пенсионерами.

 12. А оппозиция за что-то будет отвечать, или все спихнет на власть? По-моему сколько седьмой созыв действует, столько оппозиция блокирует работу парламента. Если не готовы работать на благо страны, то сдайте мандаты и дело с концом

 13. Як тим що при владі, так опозиції байдуже на народ, тут гра тільки олігархічних груп за переділ сфери впливу над країною, а людей усіх майданів єднає бажання жити в нормальній країні, і це потрібно зрозуміти, і навколо цього об”єднатися, а не навколо цього ідіотизму.

 14. Да оппозицию ни народ, ни Украина мало волнует, они борются за идею, а свой тайный интерес прячут от посторонних глаз.А вот из-за их политических игр экономика вместе со страной летит в тартарары.

 15. Капец! Украинская экономика находится сейчас на грани дефолта а правительство вместо того, чтобы заниматься экономикой страны, занимается исключительно политической борьбой. Но нужно же всё-таки проводить экономические реформы, ведь об этом и коммунисты постоянно говорят и программа у них уже разработана для этого Антикризисная.

 16. Сосед, слышал, что ты в лотерею машины выиграл. Правда?
  – Во первых не машину, а мотоцикл, а в о вторых не выиграл, а купил!
  То шо Тягнивсрак что то там прогавкал, это еще не значит что это правда. Надо майданутый толковый словарь начинать писать. Вот вам первый вклад:
  Политические репресии –так называется привлечение к ответственности людей, которые не соблюдают законы Украины.

 17. Тягнибоку и его партии крайне на руку любые социальные конфликты и особенно он мог бы обрести бешенную популярность при помощи радикально настроенной молодёжи, разразись в стране гражданская война. Считаю необходимо срочно прислушаться к голосу левых парламентских сил, взывающему к необходимости ужесточения мер ответственности для всех дебоширов и правонарушителей, особенно на митингах, мешающих работе нормальных горожан.

 18. Легче памятники сталкивать, чем действительно сделать что то для людей. Автомобиль под названием УКРАИНА починять пора , а не боротся за место у руля. Только комуняки реально предлагают систему действий : модернизация предприятий, отменить убийственные медицинскую и образовательные реформы, механизмы наполнения бюджета. А Олежка Тягнибок- это цирк шапито на деньги американского госдепа!

 19. Як легко зняти з себе відповідальність, особливо коли цілий рік, щиро, нічого не робили, а тепер можна звинувачувати кого завгодно. Вже просто бісить, що поки ригонали з попозицією, бавляться у правильність, наша країна стоїть на краю дефолту, а це принципово не помічають.

 20. Я так зрозумів, що цього фашиста цікавить лише захват влади та захист його прибічників. Жодної соціально-економічної вимоги, щоб покращити життя українців, ігнорування потреб незахищених верств – пенсіонерів, чорнобильців тощо. То чим же ця псевдооппозиція краща за крадів регів?

 21. Сьогодні в Україні криза еліт, які звикли обслуговувати інтереси олігархів, а не народу, не мають чіткого уявлення, що робити далі, а вирішують свої тактичні проблеми – захопити владу, а що в результаті зміниться для країни? Чому ми маємо підтримувати цих людей?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.