Авторські статті

Режим навмисно затягує час, аби отримати консультації Кремля

Нинішня ситуація в парламенті – це свідчення того, що так звана більшість намагається затягувати час до моменту повернення Януковича з Росії і, очевидно, проведення ним певних консультацій з господарем Кремля, який, так виглядає, хоче бути господарем і в Україні. Про це 5 лютого 2014 року заявив Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок під час брифінгу в парламенті.

Очільник націоналістів зазначив, що влада отримала чіткі пропозиції від опозиційних сил щодо вирішення загальнонаціональної кризи. “Ми задекларували, що нині не можна розглядати жодних питань і затверджувати календарний план до того часу, поки не буде врегульована катастрофічна суспільно-політична криза в Україні. Намагання партії влади затягувати час призведе не до вирішення конфлікту, а навпаки – до його загострення по всій Україні. Опозиція чітко задекларувала: якщо влада готова голосувати за будь-який проєкт конституційної реформи, то ми терміново реєструємо, ставимо його на голосування, і тоді процес піде. Намагання режиму розводитися про те, що, мовляв, немає таких законопроєктів – це лукавство.

Нині є два варіянти – це вирішення питання конституційної реформи за допомогою закону № 4180, який був ухвалений у першому читанні ще в четвертому скликанні; пакет документів із правками Венеціянської комісії був запропонований Партії регіонів. А є другий варіянт – це законопроєкт, поданий Р.Князевичем, щодо створення правових можливостей для Конституційного Суду виправити свою ж помилку про скасування Конституційної реформи 2004 року. Однак очевидно, що влада свідомо затягує час.

Агресивні виступи так званої більшости в парламенті нині умисно звучали російською мовою, і це є певний сигнал, що вони не хочуть іти на поступки громаді – вони не налаштовані іти на примирення і виконувати вимоги, які ставить Майдан. Таким чином режим демонструє свою нібито наступальну позицію, яка насправді означає, що вони навмисно затягують час, щоб отримати консультації Кремля”, – підкреслив Олег Тягнибок.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.