Режим навмисно затягує час, аби отримати консультації Кремля

Нинішня ситуація в парламенті – це свідчення того, що так звана більшість намагається затягувати час до моменту повернення Януковича з Росії і, очевидно, проведення ним певних консультацій з господарем Кремля, який, так виглядає, хоче бути господарем і в Україні. Про це 5 лютого 2014 року заявив Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок під час брифінгу в парламенті.

Очільник націоналістів зазначив, що влада отримала чіткі пропозиції від опозиційних сил щодо вирішення загальнонаціональної кризи. “Ми задекларували, що нині не можна розглядати жодних питань і затверджувати календарний план до того часу, поки не буде врегульована катастрофічна суспільно-політична криза в Україні. Намагання партії влади затягувати час призведе не до вирішення конфлікту, а навпаки – до його загострення по всій Україні. Опозиція чітко задекларувала: якщо влада готова голосувати за будь-який проєкт конституційної реформи, то ми терміново реєструємо, ставимо його на голосування, і тоді процес піде. Намагання режиму розводитися про те, що, мовляв, немає таких законопроєктів – це лукавство.

Нині є два варіянти – це вирішення питання конституційної реформи за допомогою закону № 4180, який був ухвалений у першому читанні ще в четвертому скликанні; пакет документів із правками Венеціянської комісії був запропонований Партії регіонів. А є другий варіянт – це законопроєкт, поданий Р.Князевичем, щодо створення правових можливостей для Конституційного Суду виправити свою ж помилку про скасування Конституційної реформи 2004 року. Однак очевидно, що влада свідомо затягує час.

Агресивні виступи так званої більшости в парламенті нині умисно звучали російською мовою, і це є певний сигнал, що вони не хочуть іти на поступки громаді – вони не налаштовані іти на примирення і виконувати вимоги, які ставить Майдан. Таким чином режим демонструє свою нібито наступальну позицію, яка насправді означає, що вони навмисно затягують час, щоб отримати консультації Кремля”, – підкреслив Олег Тягнибок.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh