Авторські статті

Керівництву ВО “Свобода” погрожують фізичною розправою

“До сьогодні ми не організовували прес-конференції з приводу погроз та нападів на депутатів, активістів та членів ВО “Свобода”. Але подія, що трапилася 3 лютого, спонукала нас провести цей брифінг. У понеділок від імени влади на переговори з одним із заступників Голови ВО “Свобода” у центр столиці приїхали представники одного з бандитських злочинних угрупувань. Вони поставили умову: якщо “Свобода” не припинить свою активність і виступи проти президента – вони фізично знищать родину лідера об’єднання Олега Тягнибока та инших заступників очільника партії. Про це 5 лютого 2014 року на брифінгу в парламенті повідомив заступник Голови ВО “Свобода”, народний депутат України Юрій Сиротюк.

За словами Юрія Сиротюка, погрози було виголошено при особистій зустрічі. До цього свободівцям погрожували по телефону, біля будинків націоналістів збиралися “тітушки”, спалювали автомобілі. “Цього разу кримінальники відкрито, у центрі міста, на очній зустрічі з керівництвом ВО “Свобода” погрожували фізичним знищенням депутатських родин у разі, якщо ми не припинимо своєї активности. Про ці погрози 4 лютого ми вже поінформували наших міжнародних колег – Кетрін Ештон та Яна Томбінського; також підготували відповідне звернення від групи народних депутатів до голови Служби безпеки України, у тому числі і щодо ситуації, яка склалася в Криму.

Хочу заявити: ми не припиняємо своєї участи у Революції гідности. По-друге, ми не будемо вивозити свої родини за кордон. По-третє, будемо давати адекватні відповіді на будь-які бандитські вихватки. Адже кожен громадянин має право на захист свого життя та життя своїх родин, тож і ми це будемо робити. Але те, що влада від свого імени посилає кримінальних авторитетів і бандитів на так звані переговори свідчить про справжні наміри режиму”, – наголосив парламентар.

Також свободівець додав, що нині за сприяння міліції у вільному доступі в мережі Інтернет з’явилися бази даних (телефони, домашні адреси) щодо всіх учасників революції, зокрема, свободівців. “Оприлюднення персональних даних особи є злочином. Влада мала би заблокувати ті сайти, але нічого не робить. Вони діють за звичною схемою: “Бандити й міліція – одна коаліція”. Сьогодні вдень із погрозами приходять міліціянти і прокурори, а увечері – бандити”, – прокоментував Юрій Сиротюк.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.