Авторські статті

У Львові створили збройне оборонне об’єднання «Національна гвардія України»

До в нього ввійшли чоловіки, які володіють легальною вогнепальною зброєю, і в умовах, що дозволяються Конституцією, будуть захищати громадян, коли їм загрожуватиме небезпека.

«Ми не екстремісти, ми не терористи, ми нікому нічим не погрожуємо, але мародерам, зрадникам свого народу, які будуть чинити насильство та беззаконня, ми дамо достойну відповідь», – розповів один з членів ініціативної групи.

Він також закликали створити подібні організації по всій Україні, та наслідувати приклад «Національної гвардії».

Крім того, активісти оборонного об’єднання запропонували опозиції план дії, «як потрібно переймати владу в цій країні». А саме, запропонували Народній Раді негайно прийняти та поширити декрети:

– припинити повноваження Президента за зраду держави та українського народу;

– негайно відправити у відставку дискредитований участю у антидержавній змові уряд;

– припинити повноваження голів обласних, районних адміністрацій та КМДА;

– створити уряд народної довіри та передати йому функції та повноваження вищого органу виконавчої влади в Україні на перехідний період

– призначити термін позачергових виборів Президента України, Верховної ради та інші.

Вони також закликали міліцію обороняти органи Народної ради України і закликати ООН «скерувати в Україну миротворчий контингент», адже, на їхню думку, будь-які переговори з владою – це «спроби олігархічного клану виграти час».

Установчі збори організації збираються провести найближчим часом.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України