В Австрії торгівельні мережі REWE і Spar роздаватимуть безкоштовні маски FFP2

В середині тижня найбільші мережі супермаркетів Hofer, Spar і REWE (Billa, Merkur, Penny) оголосили, що будуть продавати маски FFP2, які будуть потрібні при покупках в понеділок, за ціною від 59 центів кожна

Сьогодні ж REWE Group і Spar оголосили, що спочатку вони навіть будуть роздавати маски своїм клієнтам безкоштовно. У Billa, Merkur і Penny пропозиція дійсна тільки до середовища, Spar не оголошував про терміни.

REWE раніше запевняли, що масок досить, але через велику «невизначеність серед населення» вони хочуть надати кожному покупцеві Білли, Меркурій і Пенні маску FFP2 безкоштовно протягом перших трьох днів.

«Ця пропозиція дійсна до тих пір, поки є запаси в відповідному філії», – йдеться в сьогоднішній заяві.

«Попит на маски FFP2 був дійсно високим в останні кілька днів», – сказав член правління REWE International Марсель Харасті. Але в понеділок масок вистачить усім. У Біллі, Меркур і Пенні вже доставлено більше п’яти мільйонів масок і замовлено ще 15 мільйонів. Інші великі мережі також вже запевнили, що у них достатньо цих засобів захисту.

Група Spar негайно наслідувала їх приклад і також оголосила, що також надасть маски FFP2 безкоштовно. Вони будуть видаватися при вході в магазини Spar, Eurospar і Interspar, а також в магазинах Maximärkte, кожен покупець отримує по штуці. Пропозиція також діє «до тих пір, поки є запаси», але без обмеження за часом. На даний момент у них є близько 20 мільйонів сертифікованих масок FFP2. Більшість з них австрійського виробництва.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh