Новини з Австрії

В Австрії торгівельні мережі REWE і Spar роздаватимуть безкоштовні маски FFP2

В середині тижня найбільші мережі супермаркетів Hofer, Spar і REWE (Billa, Merkur, Penny) оголосили, що будуть продавати маски FFP2, які будуть потрібні при покупках в понеділок, за ціною від 59 центів кожна

Сьогодні ж REWE Group і Spar оголосили, що спочатку вони навіть будуть роздавати маски своїм клієнтам безкоштовно. У Billa, Merkur і Penny пропозиція дійсна тільки до середовища, Spar не оголошував про терміни.

REWE раніше запевняли, що масок досить, але через велику «невизначеність серед населення» вони хочуть надати кожному покупцеві Білли, Меркурій і Пенні маску FFP2 безкоштовно протягом перших трьох днів.

«Ця пропозиція дійсна до тих пір, поки є запаси в відповідному філії», – йдеться в сьогоднішній заяві.

«Попит на маски FFP2 був дійсно високим в останні кілька днів», – сказав член правління REWE International Марсель Харасті. Але в понеділок масок вистачить усім. У Біллі, Меркур і Пенні вже доставлено більше п’яти мільйонів масок і замовлено ще 15 мільйонів. Інші великі мережі також вже запевнили, що у них достатньо цих засобів захисту.

Група Spar негайно наслідувала їх приклад і також оголосила, що також надасть маски FFP2 безкоштовно. Вони будуть видаватися при вході в магазини Spar, Eurospar і Interspar, а також в магазинах Maximärkte, кожен покупець отримує по штуці. Пропозиція також діє «до тих пір, поки є запаси», але без обмеження за часом. На даний момент у них є близько 20 мільйонів сертифікованих масок FFP2. Більшість з них австрійського виробництва.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України