Банда “вартових моралі” в Австрії загрожувала обезголовлюванням дітей

Горезвісна банда “вартових моралі” з побожних мусульман-чеченців займалася вимаганням грошей за захист в австрії

Батькові двох дітей у Відні вони погрожували обезголовлюванням синів. Тепер сім’я взята під поліцейський захист, а четверо підозрюваних заарештовані.

Кавказька банда – серед них в основному визнані військові біженці – вже кілька разів потрапляла в заголовки газет у федеральній столиці і Лінці. Мусульманським жінкам завжди доводилося носити хустки.

Якщо поведінка була занадто «західньою» або не відповідалв цінностям ісламу, жертви і їхні сім’ї піддавалися серйозним загрозам і переслідуванням. Правоохоронці моралі вели «файли» на сотні жінок в секретних журналах своїх чатів. Досить фотографій в купальних костюмах або фактів зустрічей з нечеченськими чоловіками. Побиття також знімалися на мобільні телефони. Влітку минулого року в мережі слідчих вже потрапили понад десяти підозрюваних «вартою моралі».

«Паралельним товариствам немає місця в нашій країні. Той, хто не може ідентифікувати себе з демократичними цінностями, повинен мати справу з правовими наслідками ». Так відреагував міністр внутрішніх справ Карл Нехаммер на цю кримінальну справу.

Тепер до довгого списку злочинів, пов’язаних з торгівлею зброєю, позбавленням волі, нанесенням тяжких тілесних ушкоджень, викраденням автомобілів і крадіжкою зі зломом, додався шантаж. Четверо чеченців у віці від 21 до 25 років, які, по всій видимості, є частиною великої групи, погрожували розправами батькові сімейства. Вони поінформували його про те, що знають, де він працює, де живе сім’я і в яку школу ходять його діти. Якщо він не заплатить 5 000 євро, то, як мовиться в посланні поганою німецькою, «синам відрубають голови».

До того ж шантажисти були настільки зухвалі, що інші з них прикинулися захисниками. Вони запропонували вирішити проблему і знову зажадали грошей.

У той час як сім’я, якій погрожували, вже знаходиться під захистом поліції, квартет був заарештований спецназом WEGA.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh