Новини з Австрії

Банда “вартових моралі” в Австрії загрожувала обезголовлюванням дітей

Горезвісна банда “вартових моралі” з побожних мусульман-чеченців займалася вимаганням грошей за захист в австрії

Батькові двох дітей у Відні вони погрожували обезголовлюванням синів. Тепер сім’я взята під поліцейський захист, а четверо підозрюваних заарештовані.

Кавказька банда – серед них в основному визнані військові біженці – вже кілька разів потрапляла в заголовки газет у федеральній столиці і Лінці. Мусульманським жінкам завжди доводилося носити хустки.

Якщо поведінка була занадто «західньою» або не відповідалв цінностям ісламу, жертви і їхні сім’ї піддавалися серйозним загрозам і переслідуванням. Правоохоронці моралі вели «файли» на сотні жінок в секретних журналах своїх чатів. Досить фотографій в купальних костюмах або фактів зустрічей з нечеченськими чоловіками. Побиття також знімалися на мобільні телефони. Влітку минулого року в мережі слідчих вже потрапили понад десяти підозрюваних «вартою моралі».

«Паралельним товариствам немає місця в нашій країні. Той, хто не може ідентифікувати себе з демократичними цінностями, повинен мати справу з правовими наслідками ». Так відреагував міністр внутрішніх справ Карл Нехаммер на цю кримінальну справу.

Тепер до довгого списку злочинів, пов’язаних з торгівлею зброєю, позбавленням волі, нанесенням тяжких тілесних ушкоджень, викраденням автомобілів і крадіжкою зі зломом, додався шантаж. Четверо чеченців у віці від 21 до 25 років, які, по всій видимості, є частиною великої групи, погрожували розправами батькові сімейства. Вони поінформували його про те, що знають, де він працює, де живе сім’я і в яку школу ходять його діти. Якщо він не заплатить 5 000 євро, то, як мовиться в посланні поганою німецькою, «синам відрубають голови».

До того ж шантажисти були настільки зухвалі, що інші з них прикинулися захисниками. Вони запропонували вирішити проблему і знову зажадали грошей.

У той час як сім’я, якій погрожували, вже знаходиться під захистом поліції, квартет був заарештований спецназом WEGA.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України