Революція як вона є

Всі виходять на майдан, розглядаючи в ньому ще один шанс змінити майбутнє нашої країни у кращу сторону. Та давайте порівняємо революцію в Єгипті з українською революцією та простежимо одну цікаву ізюминку, яка є спільною у багатьох масштабних революціях.

Отже, революція в Єгипті.. Єгипетський народ виступає проти правлячого режиму. А тепер хронологія подій: мирна демонстрація, далі йдуть заходи, вжиті владою, – тобто, відключення мобільного зв’язку, Інтернету, масові арешти членів опозиції, у великих містах оголошена комендантська година, а також введені війська. Після всього описаного в хід йдуть ще й сили провокаторів, котрі б’ють протестувальників та журналістів. Дії протестувальників: цілеспрямовані атаки на офіси правлячої партії, підпали поліцейських машин, а також відділків поліції. Наслідок: велика кількість радикальних дій зі сторони населення, сутички з поліцією, що закінчується відставкою правлячого уряду.

До чого закликають наших демонстрантів?Почнемо з таких примітивних гасел: “Наша сила-у невикористанні сили”, “Друзі, пам’ятайте, це всього лише мирна демонстрація”, “Не ведіться на провокації”.Смішно, чи не так? Особливо тоді, коли з Криму у Київ женуть самі відморожені загони беркуту, котрі змішують демонстрантів з асфальтом, при цьому щедро пригощаючи ударами кийків і старого доброго військового черевика. Ви далі вірите в те, що в нас щось реально змінити мирно? Скажу зразу, не реально. Мені іноді здається, що народ скоро поливатимуть автоматним вогнем, а опозиція далі закликатиме зберігати спокій та нагадуватиме, що це мирна демонстрація. Так, спочатку все було мирно, але баланс був порушений в той самий момент, коли «відморозки» у формі застосували силу. Цим вони порушили існуючий паритет миру. Якщо ж цього замало, то дочекайтесь, поки «псам у режимі» дозволять відкрити вогонь.

Невже наш могутній народ може перемогти купка «зсученого бидла у формі», котре працює на адміністрацію пахана? Невже міліцейський щит зупинить націю? Невже ми справді забули про колишню славу нашого народу та класичні традиції розправи з ворогами народу? Звісно, зараз з’явиться купка демократів, котрі звинуватять мене у пропаганді насильства, та знову нагадуватимуть, що це мирна демонстрація.Добре, кричіть далі, та коли комусь з ваших друзів чи близьких проламають череп гумовим кийком, чи коли на асфальт проллється невинна кров від вогнепальних поранень, тоді подумайте про те, до чого ви закликали з піною біля рота.Більше немає миру на нашій землі, проти нас ведеться війна, ведеться відверто, безкомпромісно й жорстоко. Нам кричать про демократичне вирішення проблеми, то я вам скажу таке: коли ворог був біля міських воріт, римляни забували про демократію та призначали оборонця міста. І це була не честь, а громадянський обов’язок. Може варто взяти з них приклад? Я думаю, варто, а ви?

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh