Авторські статті

Революція гідности вже змінила свідомість українців

9 лютого 2014 року в Хмельницькому на майдані Незалежности відбулося чергове недільне народне віче. Хмельничани вшанували героїв Майдану, влаштували акцію солідарности із іншими містами на захист політрепресованих та заручників режиму Януковича. Відбулася молитва за Україну та українських героїв.

Від “Свободи” виступили депутати Хмельницької міської ради Олександр Симчишин та Володимир Гончарук, а також Надія Новосельська.

“Революція гідности вже змінила свідомість українців. Ми з вами стали иншими, ніж були навіть пів року тому. Скільки нам нав’язували стереотип, що, мовляв, українці байдужі, пасивні, неорганізовані, вони безнадійно сплять. Вони раби, які не хочуть свободи і не вміють її захищати, не вміють протестувати і не будуть це робити. Але тепер ми довели усьому світу, усім ворогам, і, в першу чергу, самим собі – ми инші!

Народний спротив на Хмельниччині охопив навіть селища та села. Ми рішучі, активні, самоорганізовані, дисципліновані. Ми вміємо і знаємо, як захищати свої права і боротися за своє майбутнє. І ми його обов’язково виборемо для себе, для своїх дітей і внуків. У такій боротьбі формується справжня українська нація, викристалізовується середній клас, з’являються нові лідери. І наша вимога – повне перезавантаження влади, зміна не облич, а системи”, – наголосив Олександр Симчишин.

Після віча сотні хмельничан рушили маршем до торговельного комплексу “Епіцентр”, який належить родині депутата-“регіонала” Гереги, обраного як самовисуванець в одному з округів на Хмельниччині. Люди вимагали від нього вийти з партії вбивць або скласти мандат. Громада закликала бойкотувати усі підприємства і товари, які належать “регіоналам”.

Крім того, у Хмельницькому продовжується формування загонів самооборони та триває мобілізація добровольців на Київ.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.