Авторські статті

Поки влада гниє за спинами “тітушків”, ми розносимо вогонь Майдану по всій Україні!

9 лютого 2014 року на миколаївському Майдані відбулося народне віче за участи мешканців міста, народних депутатів, лідерів місцевих опозиційних сил, депутатів місцевих рад, громадських діячів.

Під час традиційного віча на центральній площі міста миколаївці тримали плакати з вимогами, спрямованими до влади. Майдан став тим місцем, де люди можуть вільно висловити свою думку. Кожен учасник мав змогу виступити перед зібранням та донести до присутніх свою думку.

Керівник миколаївських свободівців Демид Губський наголосив на тому, що боротьба влади з вигаданими “заїжджими екстремістами” жодним чином не впливає на Майдан. А тим часом Революція гідности все більше поширюється Україною. “У той час, коли представники місцевої влади барикадуються у своїх кабінетах та істерично верещать про “заєзжих бандеравцев”, ми поширюємо нашу діяльність по всій області. У той час, коли вони втішають себе балачками про те, що Майдан от-от розійдеться, Майдан міцнішає й вдосконалюється.

Степан Бандера, ім’я якого вони так панічно бояться, вважав що життя має дві форми – гниття та горіння. І поки вони гниють за спинами продажних “тітушків”, ми розносимо вогонь Майдану по найвіддаленіших куточках, аби назавжди покласти край свавіллю й несправедливості на нашій, Богом даній землі!”, – заявив керівник Миколаївської обласної організації ВО “Свобода” Демид Губський.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

  1. Почему свободовцев так противно слушать? Одна ненависть, злость и чернота. Они, кроме борьбы, на которую себя обрекли вопреки здравому смыслу и законам Божьим, ничего не могут. А ведь нам сейчас нужны трезвые специалисты в экономике, управлении и науке. Причем, без националистических бредней и како-либо гидности и гидоты.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.