Рекомендації вчених допоможуть пережити звільнення

Дослідники Університету Орегона заявляють, що процес звільнення пройде для людини менш болісно, якщо він буде пам ” ятати про деякі правила. У цій ситуації, за словами вчених, багато залежить від того, як у компанії відносяться до даного співробітника.

За результатами дослідження стало очевидно, що ті особи, які вважали, що на роботі їх поважають і цінують, розлучалися зі своїми начальниками мирно і без претензій. Вчені здійснили кілька експериментів на цю тему, а також опитали співробітників і керівників організацій.

В результаті фахівці встановили, що найчастіше у фірмах відбувалися звільнення за статутом організації або звільнення, які відбувалися дуже швидко. Кожен десятий опитаний працівник заявляв, що волів би розірвати всі можливі зв’язки з колишнім місцем роботи. Експерти виявили, що люди часто йдуть з роботи імпульсивно або надто стримано, а цей стиль звільнення являє собою загрозу для керівників.

Результат досвіду вчених показав, що менеджери найбільше засмучувалися, якщо їх підлеглі звільнялися занадто швидко або обривали всі контакти з колишнім місцем своєї роботи. Тому тим співробітникам, які не хочуть псувати відносини з начальством, не рекомендується практикувати подібний стиль звільнення. Менеджери залишалися задоволені, якщо співробітники сповіщали їх заздалегідь про своє бажання залишити місце роботи. В цілому, вони позитивно ставилися до тих осіб, які виконували статут організації під час звільнення.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh