Новини

Рекомендації вчених допоможуть пережити звільнення

Дослідники Університету Орегона заявляють, що процес звільнення пройде для людини менш болісно, якщо він буде пам ” ятати про деякі правила. У цій ситуації, за словами вчених, багато залежить від того, як у компанії відносяться до даного співробітника.

За результатами дослідження стало очевидно, що ті особи, які вважали, що на роботі їх поважають і цінують, розлучалися зі своїми начальниками мирно і без претензій. Вчені здійснили кілька експериментів на цю тему, а також опитали співробітників і керівників організацій.

В результаті фахівці встановили, що найчастіше у фірмах відбувалися звільнення за статутом організації або звільнення, які відбувалися дуже швидко. Кожен десятий опитаний працівник заявляв, що волів би розірвати всі можливі зв’язки з колишнім місцем роботи. Експерти виявили, що люди часто йдуть з роботи імпульсивно або надто стримано, а цей стиль звільнення являє собою загрозу для керівників.

Результат досвіду вчених показав, що менеджери найбільше засмучувалися, якщо їх підлеглі звільнялися занадто швидко або обривали всі контакти з колишнім місцем своєї роботи. Тому тим співробітникам, які не хочуть псувати відносини з начальством, не рекомендується практикувати подібний стиль звільнення. Менеджери залишалися задоволені, якщо співробітники сповіщали їх заздалегідь про своє бажання залишити місце роботи. В цілому, вони позитивно ставилися до тих осіб, які виконували статут організації під час звільнення.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України