Авторські статті

“Боко Харама” продовжує знищувати християн в Нігерії

У Нігерії, щонайменше, 2 людини загинуло під час чергового нападу ісламістів «Боко Харам» на християнські села 26 вересня. За інформацією ICC, погромам піддалися селища Кубурумбула і Бофтарі, недалеко від сумно відомого району Чібок на північному сході країни.

Крім насильства над місцевими жителями, бойовики палили будинки, магазини і влаштували показовий акт знищення харчових продуктів на ринковій площі, повідомляє blagovest-info.

Селище Кубурумбула, більшість населення якого складають християни, вперше піддалося атаці «Боко Харам». Бойовики вбили християнина на ім’я Нкекіна Лала. Більшість жителів втекли, перш ніж нігерійські військові прибули, щоб очистити село від ісламістів.

За свідченням пастора Філібуса з громади «Christian Association of Nigeria in Chibok», селище знаходиться в 6 км від міста Чібок. Бойовики встигли знищити 7 будинків.

Після розправи в Кубурумбуле «Боко Харам» вторглися в село Бофтарі, більшість жителів якої також сповідують християнство. Бойовики зловили християнина на ім’я Маллум Тіла Маду, який хотів втекти, зв’язали його і забили на смерть перед дружиною і дітьми.

Минулого тижня «Боко Харам» вбили, щонайменше, 8 християн поруч з церквою в селі Кваміларі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України