Китайська «Перлина пустелі» зникає з лиця Землі

За останніми даними, одне з найбільших озер на території Китаю – Хунцзяньнао, що іменується також «Перлиною пустелі» поступово зникає з лиця Землі. Екологи з усього світу не перший день б’ють тривогу про пересихання цієї водної артерії.

Згідно з підрахунками фахівців, за останні 47 років площа озера Хунцзяньнао зменшилася більше, ніж на 50%. Процес висушування важливого водного ресурсу пояснюється його невдалоюлокацією, оскільки воно розкинулося на території перетину кордонів між провінцією Шеньсі і автономним регіоном Внутрішня Монголія. У цій частині Піднебесної відзначено досить високий відсоток виробничої діяльності людини, яка, в свою чергу, вкрай негативно позначається на стані флори, фауни і всієї екології.

Проте представники місцевої влади не мають намір покращувати екологічну ситуацію і врятувати озеро Хунцзяньнао від повного зникнення.

В даний час площа водної артерії дорівнює 32,8 квадратних кілометри, при цьому в ході обміління 17 популяцій риб, які проживали в озері, загинули. Зараз вчені-екологи з усього світу намагаються врятувати водоймище, а також риб, тварин і птахів, що залежать від нього.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh