Авторські статтіТехно

Реклама Xiaomi Mi 8 показала ціну пристрою

Смартфон отримає не тільки привабливу ціну і залізо, але і камеру.

Новий смартфон Xiaomi Mi 8 Youth ще не анонсований, але від в китайських магазинах вже у всю встановлюють плакати з пропозицією клієнтам придбати новинку. До речі, реклама смартфона була хоч і намальована від руки, але мала дуже важливий момент. Вона злила ціну пристрою.

Відповідно до рекламного плакату, Xiaomi Mi 8 Youth буде коштувати 293 долара. Варто відзначити, що анонс Xiaomi Mi 8 Youth відбудеться 18-19 вересня.

Реклама Xiaomi Mi 8 Youth слила цену устройства

Говорячи про характеристики новинки, які вже давно лютили в соціальній мережі Weibo, вона буде мати дисплей на 6,26 дюймів з роздільною здатністю 2280 на 1080 пікселів і співвідношенням сторін 19:9. Серцем Xiaomi Mi 8 Youth стане процесор Qualcomm Snapdragon 710. Оперативної пам’яті буде всього 6 гігабайт, а вбудованого сховища даних – 64 гігабайт з можливістю розширення картою пам’яті.

Реклама Xiaomi Mi 8 Youth слила цену устройства

Xiaomi Mi 8 Youth також буде володіти здвоєним модулем основної камери на 12 і 5 мегапікселів. «Фронталка» отримає 24 мегапікселя. Все залізо буде працювати від акумулятора 3350 маг. Працювати Xiaomi Mi 8 Youth буде під управлінням операційної системи Android Oreo і фірмової прошивки MIUI 9.6.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України