Через розграбовану армію за роки незалежності Росія змогла захопити Крим, – блогер

Збройні сили України вже сьогодні можуть дати гідну відсіч збройної агресії Кремля проти нашої держави, і це стало можливим завдяки консолідованим дією української влади українського народу і наших західних партнерів. Як передає Новинний Портал, таку думку у своєму блозі висловив український політолог, аналітик Павло Нусс.

За його словами, українці знають, що так було не завжди. І саме через фактичну відсутність ефективної армії до приходу до влади команди Петра Порошенка у 2014 році, російський варвар, який сьогодні сидить у Кремлі, дозволив собі те, що дозволив. У цьому переконалися не тільки жителі України, але і весь цивілізований світ.

Павло Нусс пише, що у нього назрів до всіх українців питання: хто, на їхню думку, з нижчезгаданих осіб був «ефективним» розкрадачем Оборонки? Аналітик зазначає, що це питання риторичне, адже всі вони винні і повинні понести відповідальність. Розграбована армія вартувала не тільки втрати даху над головою мільйонам українців, але і життів найкращих наших співвітчизників.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh