Авторські статті

Через розграбовану армію за роки незалежності Росія змогла захопити Крим, – блогер

Збройні сили України вже сьогодні можуть дати гідну відсіч збройної агресії Кремля проти нашої держави, і це стало можливим завдяки консолідованим дією української влади українського народу і наших західних партнерів. Як передає Новинний Портал, таку думку у своєму блозі висловив український політолог, аналітик Павло Нусс.

За його словами, українці знають, що так було не завжди. І саме через фактичну відсутність ефективної армії до приходу до влади команди Петра Порошенка у 2014 році, російський варвар, який сьогодні сидить у Кремлі, дозволив собі те, що дозволив. У цьому переконалися не тільки жителі України, але і весь цивілізований світ.

Павло Нусс пише, що у нього назрів до всіх українців питання: хто, на їхню думку, з нижчезгаданих осіб був «ефективним» розкрадачем Оборонки? Аналітик зазначає, що це питання риторичне, адже всі вони винні і повинні понести відповідальність. Розграбована армія вартувала не тільки втрати даху над головою мільйонам українців, але і життів найкращих наших співвітчизників.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України