Для Росії вплив на президентські вибори в Україні важливіше потенційних санкцій

Росії сьогодні важливо було б захопити нові території на Донбасі, показавши тим самим неефективність української влади, повторити, свого роду, якийсь Іловайськ, провести якусь авантюру. Звичайно, у відповідь Москва отримала б санкції і міжнародний тиск, але, можливо, Росія вважає, що вплив на українські вибори для неї набагато важливіше, ніж якісь там санкції. Тобто, такий сценарій сьогодні відкидати не можна. Про це в ефірі одного з телеканалів висловився політолог, історик Олександр Палій.

За його словами, чутки, що Україна готується до наступу в середині вересня – це просто безглузді плітки, які не мають під собою ніяких реальних підстав, тому що, навіщо Києву зараз звільняти Донбас, точніше – для чого? Якщо й хочеться повернути, то, можливо лише для того, щоб поставити прапор України над адмінбудівлями. Що стосується людей, то 1,5 млн вже покинули Донецьку і Луганську області і чудово адаптувалися на мирній території України.

За словами історика, близько 2 млн жителів окупованих територій – це переважно люди непрацездатного віку, переважно пенсіонери, терористи, обслуга бойовиків, колаборанти. Промисловості не залишилося взагалі на території Луганської області, ще трошки щось залишилося лише в Донецькій області. В цілому 10 відсотків залишилося промисловості від довоєнного часу, тому, якщо Росія взялася підтримувати ці території, то нехай підтримує, поки не надірветься.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh