Економіка

Реформа ЖКГ: Договір з комунальниками буде вважатися підписаним через 30 діб після його публікації

Зеленський підписав законопроект №2458, з яким платня за комунальні послуги гарантовано злетить до повного “кінця епохи бідності”

Про це повідомив Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Про це свідчить інформація на сайті Верховної Ради.

За новим законом платня за кожну комунальну послугу крім газу і електрики складатиметься з: абонплати, платні за послугу, платню за обслуговування мереж та платню за обслуговування та заміну приладів комерційного обліку. А до платні за газ і електрику додається платня за обслуговування внутрішньобудинкових систем газо- та електродоставки. Все це окремими платіжками – кожна зі своєю комісією.

Договір на надання всіх цих послуг буде вважатися підписаним автоматично через 30 діб після публікації на сайтах комунальників.

У 2018 р. за “клятих бариг і мародерів” на газових хабах у Європі газ був на третину дорожчій ніж зараз. Але платили ми всі за “грабіжницькими тарифами” у 1,4-2 рази МЕНШЕ ніж платимо нині. Але й цього мало. Нам навішують нові й нові рахунки.

Кінець епохи бідності – це часто початок епохи злиднів

У разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір, з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання.

Також Закон передбачає, що у багатоквартирних будинках, у яких станом на 1 січня 2021 року не створено ОСББ, співвласниками не прийнято рішення про форму управління багатоквартирним будинком та не оголошено конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку, виконавчий орган місцевої ради зобов’язаний оголосити і провести такий конкурс до 1 травня 2021 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України