Новини

Професійний підбір та діагностика авто

Серед бажаючих придбати автомобіль для себе найбільшим попитом користується ринок вживаних транспортних засобів. Все тому, що нові машини в нашій країні коштують дуже дорого, а серед пропозицій із пробігом можна знайти дійсно гарні та вигідні варіанти за чудовою ціною. Але купівля автомобіля з рук – це завжди ризик, адже є вірогідність нарватись на недоброчесного продавця. До такої категорії відносяться власники, які намагаються приховати проблемне минуле авто з метою якнайшвидше продати його за великою вартістю.

Не завжди можна виявити приховані дефекти, адже є засоби, за допомогою яких легко замаскувати видимі, глибокі подряпини й інші дефекти. Багато хто відмотує реальний пробіг, аби зменшити час експлуатації машини. Виявити все це нелегко, але можливо, якщо звернутися до досвідченого експерта. Професійний підбір авто у Львові та інших містах – чудова можливість придбати саме те, що потрібно і за характеристиками, і за вартістю.

Які послуги надаються в рамках автопідбору

Коли людина звертається до компанії, яка займається такою роботою, першочергово потрібно оформити індивідуальний договір. Він окреслює права та обов’язки сторін. Далі клієнт повідомляє усі свої побажання стосовно марки, моделі машини, типу кузова, двигуна, коробки передач та інших моментів.

Сама послуга автопідбору включає:

  • Проведення всебічного аналізу ринку. Це робиться з метою пошуку автомобіля, який ідеально підійде замовникові за усіма параметрами. Переглядаються як інтернет-пропозиції, так і ті, що наявні на авторинку.
  • Проведення технічної, юридичної та візуальної перевірки автомобіля для виявлення відсутності чи наявності проблем із документами, дефектів або серйозних несправностей.
  • Детальна перевірка лакофарбового покриття, зчитування помилок бортового комп’ютера за допомогою сучасного обладнання.
  • Перемовини, зустрічі, торг із продавцем.

Також спеціаліст супроводжує під час оформлення документів.

Що перевіряється під час діагностики

В процесі потрібно звернути увагу на:

  • товщину лакофарбового покриття;
  • стан підвіски, ходової, двигуна, усіх механічних вузлів і систем;
  • комфортність керування;
  • зовнішній вигляд;
  • стан салону зсередини.

Усі ці деталі важливі перед купівлею. Також варто перевірити документи, щоб встановити відсутність обтяжень чи непогашених зобов’язань (штрафів, кредитів). Детальніше за посиланням: motorscout.com.ua.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України