Ред Булл Зальцбург програв Црвені Зірки і вилетів з Ліги чемпіонів

Вчора, 29 серпня, на домашньому стадіоні австрійський футбольний клуб «Ред Булл Зальцбург» провів матч-відповідь раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. На жаль, для австрійських уболівальників, бойова нічия не дозволила клубу пройти в наступну стадію турніру.

Рахунок в матчі на 45-й хвилині зустрічі відкрили господарі поля. Відзначився Мунас Даббур. Через три хвилини він же робить дубль, забиваючи пенальті у ворота суперника 2:0

Трохи менше двадцяти хвилин хорватському клубу знадобилося, щоб відігратися. На 65-й хвилині Ялина-Фарду Бен Набуан скорочує розрив у рахунку до мінімального — 2:1, а хвилину опісля Мілош Дегенек зрівнює рахунок — 2:2.

За результатами двох матчів, перший з яких в Загребі завершився нульовою нічиєю, за рахунок голів на виїзді «Црвена Зірка» виходить у груповий етап Ліги Чемпіонів, а австрійський клуб залишає турнір, але продовжить виступ у груповий етапі Ліги Європи.