Авторські статтіТехно

Acer представила ігровий трон Predator Triton 900

Пристрій з кількома обертовими сенсорними екранами, відкидним кріслом, вібромоторами і новою системою охолодження дозволить повністю зануритися у віртуальний, захоплюючий світ відеоігор.

Компанія Acer представила нове неймовірне «ігровий простір» Predator Triton 900, яке цілком заслуговує назви «ігровий трон». Крісло представлено металевим чорним каркасів висотою 150 см, прикрашеним синіми акцентами. Predator Thronos обладнань вібромоторами, який доповнює відчуття реальності під час гри. Спинка крісла може відкидатися на 140°, також передбачена зручна підставка для ніг, клавіатури та мишки. Попереду на спеціальній обертається навколо своєї осі конструкції встановлені три рухомих 27-дюймових монітора з дозволом 4К, і ігровий ПК Predator 9000, 5000 3000. Тут же Acer встановив нову систему охолодження четвертого покоління AeroBlade з 3D-вентиляторами. Крісло підтримує технології Nvidia G-Sync, механічну клавіатуру.

Acer представила «игровой трон» Predator Triton 900Всі характеристики незвичайного пристрою стануть відомі на виставці IFA 2018 в Берліні, яка пройде з 31 серпня по 5 вересня. Acer зробив все можливе, щоб з допомогою Predator Triton 900 дозволити гравцям повністю зануритися у віртуальний світ. Цінник на новий пристрій виробники поки не розкривають, однак експерти впевнені, що не слід розраховувати, що «ігровий простір» обійдеться дешевше 3 000 доларів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України