В Італії затримано вітрильник з мігрантами. Контрабандисти виявилися українцями

На борту судна перебувало 73 осіб, іракське походження. Серед них 23 неповнолітніх та вагітна жінка.

Корабель із сімдесят трьома мігрантами на борту перехопила берегова охорона та фінансова поліція Барі поблизу узбережжя Бріндізі, повідомляє Il Giornale.

Одномачтовий корабель, довжиною близько десяти метрів привернув увагу військових через надмірно низьку ватерлінію. Оглянувши судно, під палубою було виявлено іммігрантів. Його арестували та супроводили до порту Бріндізі.

Усі сімдесят три мігранти були всіма громадянами Іраку. Серед них було сорок три чоловіки, сім жінок (серед них одна вагітна) та двадцять троє дітей. Їх доставили у центру прихистку для шукачів притулку в Рестінко, в районі Бріндізі.

У ході розслідування судової міліції було затримано троє контрабандистів-українців 43, 34 та 25 років. Їх звинувачують у сприянні нелегальної імміграції.

Нагадуємо, 3 липня в районі порту Кротоне італійські правоохоронці виявили яхту з незаконними мігрантами. На борту судна знаходився 71 іноземець, серед них 8 жінок та 15 дітей, яких переправляли з Туреччини. Плавзасіб був під прапором Німеччини, хоча вийшов із порту Миколаївщини під прапором України.

23 червня під час переправки яхтою нелегалів до Греції та Італії були піймані троє українців.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh